Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 46 10
Call-Girls 88591
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ημερομηνια ενδεικτικη.Στην εμφανιση καλη και πανω του μετριου αλλα το υψοσ καμια φορα δεν σημαινει οτι προσδιδει αρχοντια η σε εντυποσιαζει απαραιτιτα. Μόνο για όσους γλύφουν ειναι ενασ τιτλοσ απο αλλη κριτικη.Ναι το εκανα και με μεγαλη ευχαριστηση και οση ωρα γουσταρε αλλα δυστιχοσ η ανταμοιβης ηταν μηδαμινη και εξηγουμε.Ελα απο πανω μου οχι δεν με φτιαχνει δεν θελω,φιλι με γλωσσα ουτε καν να το σκεφτει,πιπα μετρια,γλιψιμο στα@@ ισα ισα που ακουμπαγε την γλωσσα τησ και γενικα με διαθεση να με ξεπεταχει στον 2 γυρο.Αμα ειναι να πληρωνω 100 για να γαμαω οπωσ θελει η κυρια και ΜΟΝΟ καλα να παθω.Να σημειωσω οι οι κανονεσ υγειηνης απο πλευρας μου ηταν κατι παραπανω απο τις ενδεδυγμενες.Στις αρνητικεσ κριτικες που εχει η κοπελα οτι γραφετε ισχυει 100 τοισ 100.Ειναι ευγενικη και προσχαρη αλλα δεν αρκει αυτο για να σαι επαγγελματιας.Εαν θελει να περναει καλα στο σεχ και να πληρωνετε να βρει χορηγο.ειμαι συγουρος οτι θα το καταφερει αλλα για cg δεν κανει.Ο πελατης πληρωνει προτιστος για την δικια του ικανοποιηση καιοχι τησ κοπελας.Θα εγραφα και αλλα αρνητικα αλλα νομιζω οτι αυτα φτανουν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 10, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
280
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2014
Τι να πει κανείς και τέλειο να είναι το μωρό και δεν έχει διάθεση η έχει πολλά ραντεβού ..... Είναι να μην σου τύχει
26 Αυγούστου, 2014
ειναι οντως υπερεκτιμημενη και δεν αποδιδει οπως θα επρεπε ή οπως την περιγραφουν.
δουλευει οπως της καβλωσει.
26 Αυγούστου, 2014
κατι χαλασε. Γιατι η Ατζελινα ειναι και γαμω τα παιδια.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3