Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 53 10
Call-Girls 152689
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κλασσικα η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη.

Επισης τιμη δεν βαζω επειδη δεν θυμαμαι, παντως την ειχα τιμησει πιο παλια και τοτε το θεωρουσα τοπ vfm για αυτα που προσφερει!

Οπως εχουν πει οι συναγωνιστες η γκομενα δεν παιζεται. Μπορει να μην εχει το πιο ομορφο προσωπο η σωμα στην ιστορια του επαγγελματος αλλα σκαει παντα στην πενα, πεντακαθαρη, με ακραια εσωρουχα και φουλ διαθεση. Θα την εκανα γυρω στα 30φευγα αλλα βαζει κατω σχεδον οποια εχω τιμησει με παρομοια λεφτα.
Συνεπεστατη στα rendez-vous της, το μονο μειον οτι κλεινει σε ενα ξενοδοχειο στην Γλυφαδα το οποιο βεβαια ειναι στου διαολου την μανα αλλα ειναι πολυ καλο, συγκριτικα με οσα εχω δοκιμασει.

Δεν θελω να επαναλαμβανω οτι ειπαν οι αλλοι αλλα η γκομενα γουσταρει να γαμιεται και χυνει νταμιτζανες. Ξερει να σε καβλωνει και οτι και να κανει το κανει καλα. Δυστυχως δεν εχω παρει κωλο, ουτε duo παλια με την Angelina αλλα ελπιζω να την δοκιμασω τωρα με την φιλεναδα της που απο ο,τι βλεπω αρεσει σε ολους.

Με την παλια τιμη ηταν σιγουρο vfm τωρα δεν ξερω.

Συστηνεται σε ολους κατα την ταπεινη μου γνωμη εκτος κι αν καποιος γουσταρει να γαμαει πτωματα, του οποιου δεν θα του κανει την χαρη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 17, 2014
Διάρκεια
3 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
17 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.926
Πόντοι:
1.416
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2014
Κι εδω μια χαρα τα ειπες! 7 στην εμφανιση και στα αλλα 10! Ο ορισμός της καυλας και των αλλεπαλληλων οργασμων!!
Στην επικοινωνια ισως να παιρνει και 11 γιατι θα επρεπε να μιλαει λιγωτερο μαλλον.Μεγάλο χαμόγελο

Και φυσικα δεν ειναι συνομιλικες με την συνονοματη της Ελληνιδα! Την εθαψες την γυναικα!
E
efes
15 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειδες πουθενα να αναφερει οτι ειναι συνομιλικες ?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2