Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 46 10
Call-Girls 88577
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ημερομηνια ενδεικτικη καθως ειναι μια σουμα απο τις φορες που την εχω συναντησει.

Την εχω δει και προσφατα και αρκετα παλια και καθε φορα ειναι εξισου αρχοντομουνα με την προηγουμενη. Ψηλη, ευκολα 1,80 με πολυ ομορφο καλλιγραμμο σωμα και ποδαρες. Το μονο μειον για μερικους ειναι το μικρο βυζακι που εχει, γεγονος που εμενα δεν με νοιαζει επειδη ειμαι φαν του φυσικου ειτε αυτο ειναι ασσος ειτε 36DD. To προσωπο της ειναι παρα πολυ ομορφο με τελεια χαρακτηριστικα και της παει και το μαυρο μαλλι που ειχε παλια και το καστανοξανθο που ειχε πιο προσφατα. Επισης εχει ενα φοβερο μουνι με μεγαλα χειλη και κλειτοριδα που χαιρεσαι να το δακτυλωνεις, γλυφεις και γαμας.

Μαλιστα τελευταια τα ειχε κοτσιδακια και οταν επαιζε κλαρινο με κοιτουσε ΑΧ ΚΑΙ ΒΑΧ.

Ειναι πολυ καλο ατομακι, κλεινεις πανευκολα rendez-vous μαζι της θελει να σε ικανοποιησει και να ικανοποιηθει.

Γενικα ισχυει αυτο που λενε οι συναγωνιστες οτι το βλεπει αμοιβαια, δηλαδη οτι για να αρχισει να ιδρωνει την φανελα πρεπει να την λιωσεις στο γλυψιμο. Προσωπικα γουσταρω πολυ να την γλυφω επειδη καβλωνω ακομα περισσοτερο οταν μια γκομενα τελειωνει αλλα πρεπει να ειμαι δικαιος εδω περα. Απο την στιγμη που πληρωνεται πρεπει να παρεχει τις υπηρεσιες τις ετσι κι αλλιως. Στο κατω κατω καποιος παικτης μπορει να σιχαινεται και κανεις δεν ειναι υποχρεωμενος να γλυψει.

Τεσπα παμε στα του αγωνα. Μου λεει οτι οι περισσοτεροι κομπλεξαρονται με το υψος της και την βαζουν να βγαλει τα παπουτσια της. Οταν την αφησα να τα κρατησει μονο που δεν πανηγυρισε. Λογω του υψους της φανταζομουν οτι θα ειναι δυσκολη η μεταχειριση αλλα εκανα μεγαλο λαθος. Ειναι φουλ ευελικτη και επιδιωκει να τον παρει ολο μεσα με καθε σταση. Φιλαει πολυ βαθεια εωσ υπερβολικα μπορω να πω. Η πιπα της ειναι φοβερη. Υγρη με dt, ακουραστη και οταν σε κοιταει με αυτο το λαγνο βλεμα, νιωθεις βασιλιας. Επισης η κοπελα γουσταρει να γαμιεται! Τελειωνει ολη την ωρα και ειναι παντα υγρη. Αλλαζαμε 500 στασεις και δεν κουραζοταν ποτε. Σταζαμε απο ιδρωτα αλλα στην πρεσα! Μετα τα φορτωνεις ολα στο στοματακι της και νιωθεις ακομα πιο κομπλε!

Για οσους γουσταρουν να πεσουν και λιγο στα γονατα, η κοπελα θα τους βγαλει παραπανω απο ασπροπροσωπους με ενα πολυ καλο γαμησι, αλλιως διαλεξτε κατι πιο safe!

Χαιρετω Σπασίκλας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 05, 2014
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Σεβαστός
Εγγραφή:
17 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.926
Πόντοι:
1.416
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2014
Γιατι σου πεφτει ασκημα να σου σφιγγει το κεφαλι στα μπουτια της και να αλλαζει γευση το νινακι της ?
16 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εμενα καθολου, αντιθετως, αλλα δεν ειναι αναγκασμενος ο καθε συναγωνιστης να το κανει!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2