Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 19 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εδω θα συμφωνησω με τους τελευταιους 2 συναγωνιστες.

Το meeting κανονιστηκε πανευκολα σε ξενοδοχειο στα βορεια που προτιμαει και η ιδια με ενδεικτικη ημερομηνια. Για καποιον λογο και σε μενα οταν εφτασα στο ξενοδοχειο, αναρωτιοταν αν ημουν σε λαθος ξενοδοχειο και αλλα τετοια κουλα. Ευτυχως δεν εγινε καμια στραβη και εφτασε με μηδαμινη καθυστερηση.

Η κοπελα ειναι πολυ εμφανισιμη και μοιαζει αρκετα με την Rafaella to Λιθουανικο ατι (Μπορειτε να την ψαξετε στα ct). Βεβαια η δευτερη ειναι πολυ πιο εντυπωσιακη και πολυ πιο καβλιαρα αλλα λεμε τωρα. Το προσωπο της Βανεσσας ειναι αρκετα ομορφο με γωνιες και το σωμα της πολυ γυμνασμενο με ωραιο φτιαχτο βυζι αλλα δυστυχως πολυ μικρο κωλο. Εχει ενα πραγμα που ξενιζει στην ουρα της, το οποιο κατα την γνωμη μου ειναι κυστη του κοκκυγος. Εγω θα την εκανα κοντα στα 35 αλλα οχι πανω απο 40 οπως λενε οι αλλοι συναγωνιστες.

Γενικα ειναι Ελληνιδα και πολυ καλο παιδι, οποτε η επικοινωνια κυμαινεται πολυ ψηλα. Αλλα την να την κανω την επικοινωνια οταν δεν βγαζει παθος η κοπελα; Για παραδειγμα μου επαιρνε πιπα για κανα μισαωρο αλλα ουτε για 5 δευτερολεπτα δεν ενιωσα συνταρακτικα. Ενιωθα απλα οτι το καβλι μου ηταν βρεγμενο Χμμμ;.
Βεβαια οταν αρχισε την καβαλα η φαση αλλαξε και γενικα αρχισα να περναω αρκετα πιο ωραια.

Θα προσπαθησω σε καθε μου συνερευση να περασω καλα, οποτε εριξα 3 γυρους αλλα δεν με καβλωνε ιδιαιτερα για να δοκιμασω τιποτα ακραιο.

Κατα την γνωμη μου προτεινεται ως safe choice που δεν θα σε προδωσει, αλλα δεν θα σου δωσει και κατι το εξαιρετικο.

Αυτα απο μενα Γερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 20, 2014
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
17 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.926
Πόντοι:
1.416
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2014
43 πατημενα ειναι! Τα αλλα σωστα. Πολυ καλη για κουβεντα.Γλώσσα
E
efes
15 Αυγούστου, 2014
Ληξιαρχε μου εσυ !!!!
16 Αυγούστου, 2014
Μιση ωρα πιπα ειπες.......?Χμμμ;Χμμμ; Εισαι το ειδωλο μου φιλαρακι!!! ΈρωταςΈρωτας Πες μου το κολπο..?ΣπασίκλαςΣπασίκλας
Z
z4
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3