Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
reunion με το κοντοπουτανο λοιπον, μετα απο δυο χρονια...
δεν ξερω τον λογο, αλλα με καυλωνουν αυτες οι συναντησεις, νοιωθω οτι γαμαω παλια μου γκομενα που παντρευτηκε και κερατωνει τον αντρα της!

εμφανισιακα σιγουρα καλυτερη απο το 2010 που ειχε πρωτοεμφανιστει, πολυ πιο σφιχτο κορμακι, προφανως εχει δουλεψει γυμναστηριο, ενω και οι βυζαρες της εχουν παραμεινει οπως ηταν τοτε, παρα το οτι φαινοταν οτι εχουν παρει την κατιουσα...

σεξουαλικα πιο ωριμη απο ποτε, λογικο αλλωστε αφου πατησε τα 27... εχει αρχισει να δουλευει το deep throat, δεν το εχει ακομα ανετα, αλλα δεν εχω κανενα παραπονο ουτε απο την προσπαθεια της ουτε απο το αποτελεσμα...
στο σεχ, οπως παντα, απολυτη στα στησιματα της, ξερει πώς να την αρπαζει ολη την πουτσα, να μην πηγαινει χαμενο ουτε χιλιοστο!
εκπληξη για εμενα το οτι εχυσε δυο φορες ή τουλαχιστον το προσποιηθηκε πολυ πειστικα...
γενικα με την Βαλερια ειχα ενα αγχος οποτε την ειχα παρει παλαιοτερα, επειδη οταν γαμιεται ειναι μονιμως σε μια φαση "σε μισο λεπτο χυνω", και προσπαθουσα να κρατηθω λιγο ακομα μεχρι να χυσει, κατι που δεν συνεβαινε ποτε!
Επισης εχω μια διαισθηση οτι ψηνεται να αρχισει να δινει και γκροβερακι...

Γενικα πολυ καλη συναντηση και θα την επαναλαβω σιγουρα μεχρι το τελος του μηνα που θα ειναι εδω...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
240€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
O Gentleman
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
0
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού