Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 42 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ειμαι της αποψης οτι αν περασεις καλα στο πρωτο ραντεβου στο δευτερο που δεν θα υπαρχει η αμηχανια της πρωτης συναντησης(που εγω παντα εχω)θα ειναι ακομα καλυτερα.
ετσι ξανασυναντησα την παυλινα.Χαμόγελο
το ραντεβου κλειστηκε μπαμ μπαμ κ στην ωρα της ηταν στο χοτελι>\.
μια ωραια ωριμη γυναικα με πλουσιες καμπυλες(οποιος γουσταρει μοντελε σωματα καλυτερα μην ζυγωσει!!)
βυζαρες μπουταρες κ κολαρα να πιανεις κ να το ευχαριστιεσαιΜεγάλο χαμόγελο.
αφου εκανε μπανακι(η γυναικα εχει κολημα με την καθαριοτητα)κατσαμε στο κρεβατι οπου σιγσ σιγα αρχισαν τα φιλακια κ τα χαδακιαΈρωτας
αρχιζει να με φιλαει κ να με γλυφει παντου(εχει παιχνιδιαρα γλωσσιτσαΓλώσσα.
στο λαιμο στις ρωγες που μ αρεσει πολυΝτροπή
αρχισε ενα σπεσιαλ καραμελωμα ενω επαιζε κ χτυπαγε το μικρο τζιμακο(που ειχε μεγαλωσει φουλΜεγάλο χαμόγελο)στα μαγουλα κ τα χειλη της.
εγω χαιδευα κ χουφτωνα την κορμαρα τηςΣπασίκλας
εδω να πω οτι ειχα παρει το δωματιο με τους καθρεπτες(δεσ κριτικη για gls)οπου απολαμβανεις την παρτενερ απο πολες οπτικες γωνιες που ειναι σκετη καβλα!!Γλώσσα
μετα απο ενα συντομο ισπανικο
περασμα σκουφιου κ αρχιζει μια πολυ καλη δυνατη πιπα οπου με προετρεπε να της γαμαω το στομα δυνατα κ βαθιαΘυμός
τον κατεπινε ΟΛΟ!!ενω εγω χαζευα την 'θεα" στους καθρεπτες Κουλ
ρουφαγε εγλειφε τον επαιζε τον χτυπαγε στα μαγουλα της Γλώσσα
σειρα μου να την γευτω.Γλώσσα
εγλειψα ολο το κορμι της απολαμβανοντας τις καμπυλες της.
το πεντακαθαρο μουνακι της ετυχε βασιλικης περιποιησηςΓλώσσα οπου εδειχνε να το απολαμβανει.
πρωτη σταση καθεται απανω μου με την πλατη γυρισμενη προς εμενα κ ξεκινα το χορο!!
εγω να τρελαινομαι βλεποντας το εργαλειο να χανεται στο μουνακι της κ την κολαρα να ανεβοκατεβαινει ενω η θεα στους καθρεπτες να με καβλωνει πιο πολυ.
γυρναει καβαλει απανω κ βαζει τις βυζαρες της στην μουτσουνα μουΈρωτας
σε γρηγορο ρυθμο ενω εγω πιανω οτι μπορω!!
ποτε βυζαρες ποτε μπουταρες ποτε κολαρεςΜεγάλο χαμόγελο!
συνεχεια στα 4 οπου αρχιζω πιο δυνατο σφυροκοπημα σε συνδιασμο με χαστουκια στην κολαρα χωρις ουτε μια στιγμη να δυσανασχετησειΧμμμ;
ριχνω κ κλεφτες ματιες παλι στους καθρεπτες οπου πιανω τον εαυτο μου να λεει οπως την εχω στα 4 (εισαι μεγαλοςΚουλ!!)
την γυρναω κ μπαινω μεσα της ενω αγκαλιαζομαστε σφιχτα κ φιλακια απαλα στα χειλακια κ δεν χορταινω να φιλω τον λαιμο της.
δυστυχως ηταν κ η τελευταια σταση αφου ηρθε το τελος οπου απλωσα την 'κρεμα μου' στις βυζαρεςΝτροπή.
η συμμετοχη της καθολη την διαρκεια ηταν φουλ τοσο με τα κλασσικα λογια(ναι ετσι πουτσαρα μου κτλ)οσο κ με αγκαλιες κ φιλια
ενω παιρνει κ πρωτοβουλιες.
αφου καναμε ξανα μπανακι κ ενω ειχαν μεινει 20 λεπτα μου ειπε να μου κανει μασαζ(οχι σαν κατι αλλες που διαβαζω που στο μισαωρο αλεκος)Θυμός
ενα χαλαρω μασαζακι σε συνδυασμο με φιλια κ περασμα της γλωσσας της απο ολο το σωμα μου.
πρεπει να περασαμε την μια ωρα με το μασαζ λεγοντας διαφορα.
δωρακι φιλακι κα ανανεωσαμε το ραντεβου.
μια παρα πολυ καλη συναντηση με την παυλινα.
η γυναικα εκτιμαει τους καθαρους πελατες κ αν της φερθεις καλα στο ανταποδιδει στο φουλ.
ενταξει ειναι κ θεμα χημειας.
γενικα οποιος γουσταρει milf με καμπυλες θα περασει καλα,
αυτα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 08, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
jimy.m.
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
20.404
Πόντοι:
34.612
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TASSOS karipidis, Ettore και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2014
Αρχοντας....παντα τετοια Γερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1