Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 6 10
Call-Girls 25900
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δυο ωρες γυρισα απο το Αλινακι εκατσα και ειδα την πουτσα του Βαζελου και θα σας πω την γνωμη μου για την νεαρα την ειδα σημερα για 3ωρες και μου προκαλεσε την περιεργεια να την δω υστερα απο την κοντρα που εχει ξεσπασει ΕΔΩ!! Για να πω την αληθεια η γνωμη του BABY την οποια παντα σεβομαι με εκανε να κανω πισω, μα ελα που εχουμε οχι μια αλλα 3 κοινες φιλες και ειχα δει απο φιλη της μια φωτο κου μου ειχε καρφωθει ετσι ελλειψη κατι καλου την εκλεισα σημερα!!Με το που μπηκε εχασα το φως μου ηδη ειχα αρχισει να πινω, το Αλινακι ειναι γυρω στο 1,70 με τα δωδεκαποντα τα οποια επιμονα δεν εβγαζε πανω απο 1,80 κορμι μοντελου και ενα ομορφο και εξυπνο μουτρακι το τελειο πακετο ειπα!!!Αρχισαμε να μιλαμε για τις κοινες μας γνωριμιες στειλλαμε και καποια μυνηματα στο VIBER αρχισαμε τα ποτα ο παγος εσπασε και αρχισε ο πολεμος.Το μικρο κωλαρακι της( σαν παιδικο) ητανε το μονο που ηθελα της το πηρα σε διαφορες στασεις και μου φανηκε χωρις να παιρνω ορκο οτι της αρεσε επισης.Καταπληκτικο παραστημα γκομενας φευγει την Δευτερα αλλα θα την κατεβασω παραλιακη πριν φυγω για μα με γαμοσταυριζουν καποιοι γνωστοι!!Ειχαμε καλη χημεια και το social time teleio!!Η γνωμη μου ειναι θετικη αλλα πιστευω οτι σαν Ρωσσιδα αμα δεν της κεντρισεις το ενδιαφερων ισως και να μην περασεις καλα για παραδειγμα οταν λυθηκε τα γλωσσοφιλα ητανε βαθια και καβλωτικα!!περασα καλα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 05, 2014
Διάρκεια
3 ώρες
Κόστος
400€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
tapas
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
30
Πόντοι:
1.992
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού