Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 85 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
θα συμφωνήσω με των φίλο παρακάτω τον nazgul30 πολύς ντόρος για κάτι μέτριο. Μια κοπέλα συνηθισμένη για τα δικά μου γούστα χωρίς το κάτι παραπάνω,εντάξει ωραίο σώμα καλό βυζί φτιαγμένο αλλά από υπηρεσίες μετριότητά .
αν και δεν γράφω κριτικές γιατί τα γούστα του καθ'ενός είναι υποκειμενικά, έχω συνευρεθεί με κοπέλες πολύ καλύτερες στης υπηρεσίες που προσφέρουν με τα ίδια λεφτά .Πάντα με τα δικά μου κριτήρια .Καλη για όσους θέλουν να έχουν την ψευδαίσθηση του φράγκατου που πηδάει της πλαστικοσαχλογκομενες .Κατά τ'άλλα μιλάει πολύ καλά την ελληνική γλώσσα και κάτι τελευταίο θα πρέπει να κλείνει το τηλέφωνο της όταν μπαίνει στο .δεν υπάρχει λόγος να αναφερθώ στα του αγώνα γιατί δεν ήταν κάτι το εξεζητημένο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 03, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Αυγούστου, 2014
Φίλε Vinc11 είσαι σίγουρος ότι πήδηξες τη Valeria και όχι καμία άλλη? Έχω κάποιες απορίες. α)βυζί φτιαγμένο (εχεις δει φτιαγμλενο βυζι? και αν ναι αυτό επιμένεις ότι είναι?). β) πλαστκισαχλογκόμενες (το ίδιο εννοείς πλαστικό βυζί ή έχει και άλλα πλαστικά?) και γ) 80€ ????????? (ποιος είσαι και πήρες τιμή με έκπτωση?)
Ρε δεν πάτε από εκεί που ήρθατε? Γράφετε και κριτικές?
Είπαμε να μην μας αρέσουν οι υπηρεσίες θεμιτό, αλλά να λέμε και ανακρίβειες...............
05 Αυγούστου, 2014
Αν μίλαγε πολύ καλά την ελληνική γλώσσα μάλλον πήδησες άλλη και μπερδεύτηκεςΜεγάλο χαμόγελο
05 Αυγούστου, 2014
Προφανως και πηρε αλλη κοπελα.

Καποιος μαγκας πρεπει να του 'δωσε λαθος τηλεφωνο Μεγάλο χαμόγελο
05 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

XAXXAXAXAXA καλο αυτο
05 Αυγούστου, 2014
Vinc11 δεν γάμισες την Valeria φίλε μου και μάλλον έχεις μεγάλο διάστημα να βάλεις τον πούτσο σου σε μουνάκι!
Οι πολλές ημερήσιες μαλακίες προκαλούν ΠΑΡΑΙΣΘΗΣΕΙΣ και ανεπανόρθωτη εγκεφαλική βλάβη!
ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΠΑΙΞΕΣ για την Valeria ΚΑΙ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΕΣ...
(και μάλλον η μαλακία που τράβηξες δεν πέτυχε,δεν σου βγήκε καλή!)

Λοιπόν η Valeria, για να ξέρεις :

ΔΕΝ μιλάει την Ελληνική γλώσσα .
ΔΕΝ έχει φτιαγμένο βυζί, ΟΥΤΕ είναι πλαστικοσαχλογκομενα .
ΔΕΝ είναι η τιμή της στα 80Ε .

Αυτά για την Valeria και για τα υπόλοιπα δεν θέλω να παρεξηγηθείς γιατί και εμένα μου αρέσει να ασχολούμαι με το Πούτσο μου, αλλά με μέτρο!

ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ!
Μια μαλακιά την ημέρα ΜΟΝΟ και δεν θα μπερδευτείς ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ!
Θα αποκτήσεις ξανά πνευματική διαύγεια!
Όλα αυτά βέβαια ισχύουν στην περίπτωση που η κατάσταση σου είναι αναστρέψιμη )

ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ!
Έχεις προβλήματα οράσεως?
05 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προφανως και ο τυπος πηρε αλλα κοπελα. Αλωστε κυκλοφορουν 4-5 με το ονομα Βαλερια. Φαινεται και απο την περιγραφη και απο τη τιμη. και βρηκεφωτο. μιας Βαλεριας και ταγραψε εδω. Αλλα σχολια τυπου ''τραβα μαλακια '' κλπ. θυμιζουν λιγο αρουραιο που βγηκε κατα λαθος στην επιφανεια .
05 Αυγούστου, 2014
Ποιά να πήδηξες τώρα εσύ (αν πήδηξες)? Χμμμ; Τη συγκεκριμένη Βαλέρια πάντως δεν την πήδηξες..
(Updated: 05 Αυγούστου, 2014) 05 Αυγούστου, 2014
H Valeria μου είπε ότι θα προσπαθήσει να μάθει τη γλώσσα αλλά δε το περίμενα ότι θα την μάθει τόσο γρήγορα. Πέρα από τη πλάκα πιστεύω ότι οι mod θα πρέπει να σβήσουν την "κριτική" άμεσα, η περιγραφή είναι άκυρη και εκτός πραγματικότητας, από το υπέροχο σε αίσθηση φυσικό βυζί που το γράφει ως πλαστικό έως τη γνώση της ελληνικής. Ούτε το τηλέφωνο είναι ανοικτό κατά τη διάρκεια του ραντεβού ούτε ασχολείται με αυτό. Ό,τι να 'ναι ο τύπος.
05 Αυγούστου, 2014
Καλέ μου φίλε, όλα όσα γράφεις να τα δεχθώ ως αληθή. Ότι μιλά ελληνικά, δεν υπάρχει.
05 Αυγούστου, 2014
Χαχαχαχαχα!!! Έρε πλάκα, άλλη να γαμάς και άλλη να νομίζεις ότι γαμάς....
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2