Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 53 10
Call-Girls 152864
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η Συνάντηση έγινε πριν αρκετές μέρες στο Ath. Pr. Hotel.
Συνεννόηση από την προηγούμενη ημέρα με τη Βανέσα για να συναντηθούμε και να φέρει και τη φίλη της την Αντελίνα.
Σκάνε μύτη στο ξενοδοχείο… και μένω!!. Πολύ όμορφες και οι δύο. Η Βανέσα κατά την προσωπική μου άποψη πιο όμορφη από τις φωτό…η Αντελίνα… πιπινακι τρελό. Έκανε εμφάνιση με ένα λευκό κοντό φορεματάκι..σαν άγγελος ήταν. Πολύ όμορφη φοβερό κορμί, στήθος δεν έχει, αλλά δε με χάλασε καθόλου γιατί το θέαμα ήταν υπέροχο.
Αφού ήπιαμε τσάι ….πάμε για ντουζ …και βουρ για παιχνίδι. Φιλιά μέχρι στο λαιμό η γλώσσα… και να μην σταματάνε ..ούτε η μια ούτε η άλλη… Στα του σεξ τώρα δε χρειάζεται να πούμε κάτι …Έχουν γραφτεί για τη Βανέσα τόσα. Το Μικρό έχει πολύ διάθεση για Κατσικογάμης ...και υπέροχο κ…ο.
Είναι πραγματικά πολύ όμορφα και πολύ καλά κορίτσια τόσο… που μου έκανε πολύ εντύπωση.
Δε ξέρω αν ήταν επειδή ίσως είχαμε καλή χημεία αλλά τόσο όμορφα δεν το περίμενα να περάσουμε.
Με την πρώτη ευκαιρία που θα ξαναέρθω στη πρωτεύουσα θα τις ξανασυναντήσω σίγουρα..
Αν με άφηνε το σύστημα θα ψήφιζα ως εξής:
Εμφάνιση (πρόσωπο)* 9
Εμφάνιση (σώμα)* 9
Γενική συμπεριφορά* 10
Επικοινωνία* 10
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή* 10
Σχέση απόδοσης/τιμής* 10

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Νοε 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
491
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ioannisp71

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2014
Η "μικρή" παίζει σόλο? Και αν ναι, πώς την βρίσκουμε?
04 Αυγούστου, 2014
Απ ότι μου είπε πρέπει να σε ξέρει πρώτα για να έρθει μόνη της.
30 Αυγούστου, 2016
Πολύ μικρό κόστος συνάντησης για σύνολο 2 κοπέλες και περιέργως είσαι ο 2ος που λέει ότι η Β. κατάπιε την εκτόνωση του. Τί γίνεται ? Αλλαξε υπηρεσίες πέραν της προσθήκης του anal πρίν μερικά έτη ?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3