Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αν και μένω επαρχία όταν ανεβαίνω Αθήνα και έχω χρόνο και χρήμα για ξόδεμα προσπαθώ να ρίξω καμιά πιστολιά. Ως φανατικός milfakias διαβάζοντας κριτικές για την Μάγια, αποφάσισα οτι θα έπρεπε να την τιμησω. Εντούτοις γράφω αυτή την κριτική για να μεταφέρω την απαγοήτευση μου. Επικοινωνία έυκολη και άμεση απάντηση με ραντεβού σε ξενοδοχέιο του Μεταξουργίου. Ανοίγω την πόρτα και βλέπω ενα milfoni κοντά στα 50 με άριστο κορμί για την ηλικία της, βυζί όπως έχει περιγραφεί και φαίνεται στην φωτό, μουνάκι φρεσκοξυρισμένο και πρόσωπο ούτε κρύο ούτε ζέστη. Ως εδώ καλά, αλλά.... Στο κρεβάτι μου φάνηκε διεκπεραιωτική, δαχτυλιάσματα στο μουνί αφήνει παρα μόνο με καπότα!!! γιατί δεν μπορεί τις μολύνσεις και έχει κάποιο θέμα στο μουνί της. Γλύψιμο ναι αλλά χωρίς ουτε καν ελαφρό δάγκωμα στο όμορφο και προσεγμένο μουνάκι της το οποίο πονάει εύκολα! Δεν σε αφήνει να την φιλήσεις στο στόμα παρα μονο αν κλέψεις κανένα φιλί και πάντα χωρίς γλώσσα. Καθαρή και ευγενική ως προς την συπεριφορά. Κώλο πλέον δεν δίνει γιατί αποφάσισε οτι είναι πλέον πολύ επίπονο γι αυτήν. Χύσιμο μόνο στο σώμα της και ποτέ στο στόμα της. Την έχυσα 2 φορές στην ώρα με καπότα στο μουνάκι της αλλά ρε παιδιά δεν μπορώ να συμερισθώ τις διθυραμβικές κριτικές που έχει. Ίσως δεν ταίριαξε η χημεία μου με αυτήν. Πάντως δεν θα την ξανασυναντήσω. Σαφώς για τα λεφτά της θεωρώ οτι δεν βγαίνει κάποιος χαμένος αλλά δεν πιστεύω οτι είναι και κάποια που θα πρέπει απαραίτητα να τιμηθεί.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 10, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
269
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2014
Έχεις απόλυτο δίκιο! Έριξε το επίπεδο των υπηρεσιών της και πλέον δεν βγάζει ούτε τα μισά απ'όσα παίρνει...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1