Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 17 10
Call-Girls 40365
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική φυσικά γιατί έχω να την γαμήσω απο πέρυσι που όντως ήταν θηρίο και παρείχε και extra services Κουλ

Η δική μου εμπειρία όπως την κατέθεσα στο thread ήταν κατι παραπάνω από καλή αφού πάντα σε αυτό το γραφείο έπαιρνα το κάτι παραπάνω (επειδή το γραφείο μάλλον με θεωρούσε καλό πελάτη)
Οφείλω όμως να ομολογήσω ότι άλλος παλιός παίκτης και έμπειρος πήρα τα @@ του κατά δήλωσή του , και η γκόμενα έβγαλε αντίστοιχη συμπεριφορά με αυτή που περιγράφει ο άλλος στην κριτική του ( υπεροπτική ,απόμακρη και ειρων κατά λέξη μου είπε και δεν έχω πρόβλημα να πως και το όνομά του αν και δεν είναι απαραίτητο)

Εγω επαναλαμβάνω πέρασα καλά ,αλλά τύγχανα ειδικής μεταχείρισης λόγω nick name!!

Εκ τοτε δεν την ξανασυνάντησα βέβαια γιατί το γραφείο επιδεικνύοντας κυκλοθυμική συμπεριφορά (κάτι άκουσα για προσωπική σχέση με την κοπέλα) έκοψε από πελάτες της όλους όσους προωθούσε παλαιότερα ώσπου να την καταστήσει επώνυμη...
Εχω και το παράδειγμα του αδερφού μου που και αυτός είναι κομμένος από την συγκεκριμένη (όχι από το γραφείο που εντέχνως μας σπρώχνει σε άλλες κοπέλες αφού πλέον φαίνεται η συγκεκριμένη δεν έχει ανάγκη διαφήμισης επώνυμων κριτικών)

Αυτά τα ολίγα για να λέγονται και να γράφονται όλα ...αρκετά με την omerta ορισμένων

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
NITRO
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
161
Likes:
5.815
Πόντοι:
37.127
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Kaloeros, antisthenis και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2014
Σωστός ο nitro
23 Ιουλίου, 2014
"έκοψε από πελάτες της όλους όσους προωθούσε παλαιότερα ώσπου να την καταστήσει επώνυμη..."

αυτο αδερφε Νιτρο δεν το καταλαβα...
μαλλον κατι λειπει απο την προταση, αφου ενα πρακτορειο συνηθως προωθει κοπελες, οχι πελατες!
κανε μια μεταφραση μπας και καταλαβουμε...
23 Ιουλίου, 2014
Τοση πληροφορηση εκ των εσω δεν εχω τυπε ,εγω λειτουργω απο την πλευρα του πελατη ...εσυ γιατι ταραζεσαι? Μαλακία

23 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το οτι προωθουντε πελατες σε συγκεκριμενες κοπελες με σκοπο να γραψουν κριτικη δηλαδη εσυ πρωτη φορα το ακους αδερφε μου?

Η μηπως το οτι οι κοπελες εχουν παρει κατευθυνση ειδικης περιποιησης λογω vip customer δεν το εχεις ξανακουσει?

Να σου πω μηπως πως γινεται οταν η συγκεκριμενη δεν περιλαμβανει στο service της το anal ο κωλος της να εχει γινει φυνιστρινι κατατην διαρκεια του τουρ?
23 Ιουλίου, 2014
εσύ τύπε γιατί κόπτεσαι για την συγκεκριμένη Χμμμ;... την μια την λες σε μένα και την άλλη στον άλλον ότι δεν την συνάντησε καν...ρε μπας και είσαι του γραφείου ναούμ?
24 Ιουλίου, 2014
Και εμένα με έκοψε ο Κωστακης τον λόγο βέβαια ποτε δεν τον κατάλαβα μιας και καλο πελατακι ήμουν και όλες τις επερνα ,μπάζα και μη .( Έχω χτίσει εξοχικό )
Την δε Σιντυ μετα το πρώτο Τουρ δεν την ξανα είδα μιας και η η ίδια δεν ήθελε η ο Κωστακης δεν ήθελε !
No problem αλλα προτιμώ μια καλη ξηγα παρα να μου λέει ψιλό μαλακιες του τύπου Fully booked για τις επόμενες δυο βδομάδες και πουτσες μπλε μελαγχολικες .
Sorry αλλα εάν θέλει να λέγετε επαγγελματίας πρέπει να το ξανα κοιταξη το θέμα .
Τώρα εάν είναι στο πουτσο του με γεια του και χαρα του ας συνεχίσει ετσι και καλές δουλειές !!!
24 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το'πιασα!

"προωθουνται κοπελες σε συγκεκριμενους πελατες", μου ακουγεται πιο σωστο...
24 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εύγε!
25 Ιουλίου, 2014
α εσυ εισαι ο wonderfulperson ...τωρα εξηγούνται όλα !

Ασε μας ρε Γρηγόρη με την συνομοσιολογία σου..απλά ο ενας της γαμούσε τον κώλο σε κάθε ραντεβού τον άλλον δεν τον άφηνε να φύγει και στραβωσε φαίνεται το γραφείο απο τις ακυρώσεις και τον τρίτο τον φοβήθηκε ο αγαπύλης μην του την γκαστρωσει


αυτά βλακέντιε
25 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγω πάντως σίγουρα δεν είμαι ο δεύτερος !!! Γλώσσα
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2