Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 13 10
Call-Girls 61780
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το μωρό το είχα βάλει στο μάτι εδώ και δύο εβδομάδες όταν εμφανίστηκε σε άλλο γραφείο, και οι συστάσεις που είχα από συμφορουμίτες ήταν πολύ θετικές. Το ραντεβού κλείστηκε άμεσα και εύκολα. Καθώς περίμενα την Μελίνα σκεφτόμουν κατά πόσο το νέο απόκτημα του γραφείου θα μπορέσει να αντεπεξέλθει στα υψηλά στάνταρ που έχουν θέσει οι άλλες κοπέλες του γραφείου . Η πόρτα χτυπά με μικρή καθυστέρηση και αντικρίζω το Μελινάκι ντυμένο με ένα όμορφο φόρεμα που τόνιζε το όμορφο μπούστο της. Κοντά στο 1,70, όμορφο κορίτσι με καταπράσινα μάτια, μικρή ξενική μυτούλα, χειλάρες που υπόσχονται πολλά, ωραίο μαυρισμένο σώμα, σιλικονάτες καλοφτιαγμένες βυζάρες μεγέθους κοντά στο 4 με μεγάλες και χρωματικά όμορφες ρόγες, σφιχτό κορμί με καμπύλες (δεν είναι πολύ αδύνατη) με ιδιαίτερα καλοσχηματισμένη κολάρα, μπουτάκια με αχνό κατάξανθο χνούδι και υπέροχη υφή (μιας και δεν γνωρίζουν ξυράφι ή άλλη αποτρίχωτική μέθοδο). Μπήκε μέσα εμφανώς αρκετά αγχωμένη και με τρακ και αμέσως έκανα προσπάθεια να σπάσω την αμηχανία με λίγο κουβεντούλα. Ολιγομίλητη (με τη έννοια ότι δεν φλυαρεί), έχει επίπεδο και άποψη και σοβαρότητα στην συζήτηση. Αποσύρθηκε για μπανάκι και επέστρεψε τυλιγμένη στην πετσέτα, και με εντελώς διαφορετικό υφάκι στο μουτράκι της. Η πετσέτα φεύγει και εγώ μένω να απολαμβάνω αυτό το όμορφο κορμί με το βλέμμα μου να μην μπορεί να φύγει από τις πραγματικά εντυπωσιακές βυζάρες και το καυλωτικό κολαράκι της. Το μωράκι ήρθε κοντά μου και αρχίσαμε να φιλιόμαστε αισθησιακά και να χαϊδευόμαστε (το μωρό είναι τούμπανο), οι δεν ρόγες της σκληρές και μεγάλες δεν χορταίνονται με τίποτα. Περιποίηση από το Μελινάκι σε όλο μου το γέρικο κορμί μέχρι που σιγά σιγά έφτασε και στην επίμαχη περιοχή. Όμορφη περιποίηση χωρίς ακρότητες της ευρύτερης περιοχής, αρκετά καλή πίπα ήρεμη αισθησιακή με και χωρίς χρήση χεριών και συχνές προσπάθειες για να τον εξαφανίσει όλο μέσα της, και τις πράσινες ματάρες της να με κοιτάζουν όλο καύλα και υποσχέσεις. Δέχτηκε με φανερή χαρά την πρότασή μου για να περιποιηθώ και εγώ το μουνάκι της. Πεντακάθαρο και ευωδιαστό όμορφο και καλοσχηματισμένο δέχθηκε ευχάριστα την περιποίησή μου βγάζοντας διακριτικές ανασούλες και βογκητά (γενικά δεν είναι φωνακλού) και γρήγορα υγράνθηκε. Απόφυγε την προσπάθειά μου για δακληλοσκόπιση, προτείνοντάς μου αν θέλω να γίνει με την χρήση προφυλακτικού (πράγμα που δεν με τρέλανε σαν ιδέα). Διεγερμένη πλέον μου ζήτησε να μπω μέσα της. Σκουφάκι και η Μελίνα από πάνω με ωραίες κινήσεις και εκτέλεση που σου προσφέρουν ωραία θέα στο καλοσχηματισμένο κορμί της. Το Μελινάκι το απολαμβάνει τρελά, παίρνει πρωτοβουλίες για εναλλαγές στάσεων, και το reverse cow με θέα την πανέμορφη κολάρα της (κρίμα πλέον δεν τον δίνει) είναι όλα τα λεφτά, με τρέλανε και με έφτιαξε επικίνδυνα. Για να την ξεκουράσω λίγο πρόταση για στήσιμο στα τέσσερα (από ότι μου είπε και διαπίστωσα της αρέσει πολύ αυτή η στάση) , και ενώ οι ρυθμοί έως αυτή την στιγμή ήταν καθαρά GFE , η θέα του πίσω συστήματος της Μελίνας με έφτιαξε τόσο πολύ που το παιχνίδι άλλαξε ρυθμό, ο γέρος άρχισε το γρήγορο σφυροκόπημα και το Μελινάκι να μεταμορφώνεται, να ακολουθεί τρελά και να συμμετέχει σε αυτούς τους ρυθμούς προς μεγάλη μου έκπληξη και μάλιστα φαίνεται να το απολαμβάνει ιδιαίτερα. Βέβαια εγώ δεν ήμουν σε θέση να ακολουθήσω αυτό τον ρυθμό για πολύ παρόλο που ήταν ολοφάνερο ότι η Μελίνα το ήθελε. Αλλαγή στάσης και συνέχεια σε άλλους ρυθμούς με το Μελινάκι να τελειώνει όμορφα και διακριτικά, μέσα σε αναστεναγμούς και διακριτικές φωνούλες συνοδευόμενες με σπασμούς στο κορμάκι της. Την άφησα λίγο να ηρεμίσει και επιστροφή στον αγώνα με reverse cow ξανά μιας και έτσι ήθελα να γίνει η κατάθεση εκ μέρους μου. Και δεν άργησε να έρθει μιας και πολύ ώρα ήμουν πολύ φτιαγμένος, μέσα στις προτροπές από το Μελινάκι να χύσω το μουνάκι της.
Πριν από το ραντεβού λόγω μεγάλης αϋπνίας και κούρασης ήμουν πεπεισμένος ότι δεν θα μπορούσα να αντεπεξέλθω στο σημερινό ραντεβού. Το Μελινάκι κατάφερε να με διαψεύσει και να μου προσφέρει ένα ωραίο ραντεβού με πολύ διέγερση και πάθος. Πιστεύω ότι αν αφήσει λίγο πιο χαλαρό τον εαυτό της και έχοντας ένα όμορφο και σέξι πρόσωπο, καλοσχηματισμένο σώμα με διεγερτικές καμπύλες και ωραία και τεχνική συμμετοχή και εκτέλεση, θα μπορέσει να γίνει ακόμη πιο κορυφαία επιλογή. Και είναι φανερό ότι έχει αποβάλει την συμπεριφορά του στουντιοκόριτσου προσαρμοσμένη στις απαιτήσεις του νέου ρόλου της ως call girl.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
KyklopasPolifimos
Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
34
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Andy Dufresne

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2014
100Ε δὲν ἦταν ἢ κάνω λάθος;;;
review reaction 1 hornyasfuck
19 Ιουλίου, 2014
διορθωσε κ τη τιμη γιατι τα νεουδια θα παθουν εγκεφαλικο Μεγάλο χαμόγελο
review reaction 1 hornyasfuck
19 Ιουλίου, 2014
Φιλε στο site λεει τιμη για μια ωρα 130..πως γινεται 70 ??Χμμμ;
knl
knl
review reaction 1 hornyasfuck
19 Ιουλίου, 2014
Η Μελίνα του Κασσάνδρας 6 ?
review reaction 1 hornyasfuck
19 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι αυτή είναι...πλέον έχει αλλάξει καριέρα και δοκιμάζει την τύχη της ως call girl...
review reaction 1 hornyasfuck
19 Ιουλίου, 2014
Δικό μου λάθος Η τιμή είναι 130 και περιλαμβάνει Ελεύθερο στοματικό,+1 Extra Ball. Και πάλι συγνώμη έγινε λάθος στην τιμή
review reaction 1 hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6