Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 1 10
Call-Girls 6327
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Από τη στιγμή που είδα τις φωτογραφίες ήθελα να το φάω το πιτσιρίκι Γερο-μύστης.

Μετά από αρκετές προσπάθειες (το κορίτσι (δεν προλάβαινε να κλείνει τα πόδια αλλά μια κριτική δεν είδαμε) τελικά η συνάντηση έγινε χθες το βράδυ.

Εξυπηρέτηση γραφείου άμεση με ένα τηλεφώνημα.

45' λεπτά μετά ανοίγει η πόρτα και βλέπω μια τρελή καυλίτσα!

173 (με τα τακούνια αρκετά ψηλότερη), στενό καλοκαιρινό φορεματάκι και μια πιτσιρίκα από αυτές που βλέπεις στο δρόμο και θέλειες να τους ορμήξεις!

Μαλλί μακρύ μέχρι τη μέση (βοηθούν και τα extensions) μελαχροινή επιδερμίδα, χείλη αλά angelina jolie και ωραίο καυλιάρικο βλέμα. Το προσωπάκι όλα τα λεφτά.

Το κορμί είναι αρκετά αδύνατο. Πολύ λεπτά μακριά ποδαράκια, μικρός κώλος και ανύπαρκτο στήθος με μεγάλες ρώγες. Αν και αγαπώ τα μοντελέ κορμάκια, το μωρό ήταν ένα κλικ πιο αδύνατο από τα γούστα μου. Παρόλα αυτά, το σώμα της είναι πολύ συμμετρικό και σε συνδυασμό με το πρόσωπο με καύλωσαν αρκετά.

Νύχια περιποιημένα, τατουάζ στην πλάτη με το αληθινό της όνομα και μια κορώνα (σαν αυτή που έχει το site του γραφείου πάνω από το keep calm) και τατουάζ πάνω από την επίμαχη περιοχή.

Αγγλικά ελάχιστα, η επικοινωνία έγινε με χειρονομίες.

Στον αγώνα άκρως υπάκουη, με πρωτοβουλίες και με έντονη συμμετοχή με πειστικά / αληθοφανή βογγητά- μια 19χρονη καύλα να την φας από πάνω μέχρι κάτω. Πίπα βαθιά και υγρή (όχι από τις κορυφαίες αλλά ο συνδυασμός γλειψίματος, βλέμματος, ύφους όλα τα λεφτά), στησίματα και κουνήματα άψογα και γενικά σε παρασύρει σε έντονο Κατσικογάμης

Αρκετά πρόσχαρη και συμμετοχική, δυνατό κρεβάτι και κορυφαία κατά τη γνώμη μου για τους λάτρεις των πιπινιών.

Μιλώντας μου ανέφερε πως παίζει σαξόφωνο (μου έδειξε και σχετική φωτο - εξ ου και η κλίση στα πνευστά).

Γενικά, έμεινα ευχαριστημένος από τη συνάντηση - ως λάτρης πιπινιών πήρα αυτό που ζητούσα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
4 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουλίου, 2014
φορουσε αυτο το υπεροχο μαυρο φορεμα ? με ολα τα ποδια εξω !!!!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1