Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 17 10
Call-Girls 40365
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συναντηση οπως τα περιγραφω με μια καβαλημενη ,πλην ομορφη , Ρουμανα που μαλλον μου εκανε χαρη που γαμηθηκε μαζι μου αν και πηρε τα 150 μετα χαρας.
Η συμπεριφορα της ηταν λες και θα εκανε αγγαρεια και οταν μπηκα αντι για καλησπερα μου εδειξε το μπανιο!
Λεω μεσα μου ηρθα που ηρθα απο μακρια κατσε τωρα γιατι δεν ειναι ωρα να φευγω ,παρολο που με ξενερωσε η φανερη αδιαφορια.
Μετα το ντους την βρηκα ξαπλωμενη στο δωματιο να με περιμενει με ενα ελαφρυ μειδιασμα στο στομα .Εσκυψα για φιλι και πηρα ενα πεταχτο στα χειλη ισα ισα να λεμε οτι φιληθηκαμε.
Τα στηθη της ωραια στην αφη αλλα δεν με αφηνε να ζουλιξω.
Οταν μπηκα ιεραποστολικα εκανε μορφασμους με κλειστα ματια σα να μη βολευοταν ενα πραγμα .ΤΗν γυρισα στο πλαι καθοταν σαν πτωμα, την ανεβασα απο πανω εκανε μερικες κινησεις αλλα και αυτες τιποτα σπουδαιο.Τελικα την εβαλα στην πιπα μπας και τελειωσω και ετσι εγινε αλλα με ψιλπονεσαν τα δοντια της και την στιγμη της εκσπερματωσης τραβηχτηκε να τα ριξω στο στηθος της.
Κατα την αποψη μου παρα πολλα τα 150 για τετοιες υπηρεσιες και αν και δεν ειμαι κανενα μοντελο ειναι νορμαλ καθαρος ανθρωπος και θελω να περναω καλα οπου παω και δινω τα χρηματα μου.
Κακη επιλογη και τελος το γραφειο αν και εστειλα τα παραπονα μου δεν μου απαντησε ποτε.
Μαυρο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2014
Εχοντας ψιλιαστει ΟΛΑ τα παραπανω, απο παλαιοτερες (πιο "ηπιες") κριτικες, εκανα τη σοφη κινηση αποφυγης της εν λογω...

RIP για τα τα τρια καφετια του συνανθρωπου Money Mouth
17 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακόμα τα ίδια? Φιλί ξενέρωμα και το στήθος μόνο χάδι? Τελικά είχα γράψει ήπια κριτική. Πάντως η πίπα της ήταν τότε Ρουμάνικη, αν τη χάλασε και αυτή...................
17 Ιουλίου, 2014
Κάβλα μαλλί έχει στην 1η φωτογραφία η ρουφιάνα. Έρωτας
BO
Bill OldKostas
17 Ιουλίου, 2014
τί να πώ? Την είχα πάρει παλαιότερα και είχα περάσει σχετικά καλά. Το καβάλησε και αυτή.
19 Ιουλίου, 2014
Πολυ καλησπερα! Εμενα μου φαινονται πολυ περιεργα αυτα που λετε! Εγω εχω συναντηθει με την κοπελα πολλες φορες και καθε μα καθε φορα ειναι εκπληκτικη, σιγουρα καθολου καβαλημενη, κουκλαρα αποστευτη και σιγουρα με πολυ πολυ ορεξη και διαθεση. Εγω καθε φορα που τη συνανταω με τρελαινει, με αποθανες πιπες, παρα πολλες στασεις, καθως και διαφορα κολπα, συνηθως καινουρια καθε φορα με αποτελεσμα να σε εκπληττει! Αξια καθε ευρω, καθε, μα καθε φορα που τη συνανταω... Για μενα ειναι το top tour girl, που εχω παρει την τελευταια 2 ετια.... Και θα το ξαναπαιρνω, θα το ξαναπαιρνω , θα το ξαναπαιρνω.....
Οποτε υπαρχει το ενδεχομενο, εσεις να μην την εμπνεατε, η να μην κανατε κατι καλα, με αποτελεσμα να μην ειχατε το αντιστοιχο αποτελεσμα....
20 Ιουλίου, 2014
Ετσι είναι η Σιντυ σε όσους γουστάρει δινει το απόλυτο σε όσους δεν γουστάρει περνούν τα αρχιδια τους !!!
20 Ιουλίου, 2014
Συμφωνω με τον Gregnik! Μαλλον petretzikis, δεν το χεις, δεν εισαι για το αθλημα! Μαλλον δεν την ενεπνευσες και πολυ, ωστε για να μην εξελιχθηκε σωστα η συναντηση.... Ισως και να μην εγινε ποτε!!!!
20 Ιουλίου, 2014
"...Οποτε υπαρχει το ενδεχομενο, εσεις να μην την εμπνεατε, η να μην κανατε κατι καλα..."

Μαλακία

Καλα, χαιρετισματα!
21 Ιουλίου, 2014
Τι λετε ρε παπαρες που χρειαζεται και εμπνευση η πουτανα για να γαμηθει καλα ! ..το καψατε τελειως ?ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία ακου εμπνευση !? ...μαλακες προμοτορες .....οσο πληρωνουμε τοσο θα γαμιουνται οπως θελουμε τα σιτιτουρια ! Αι σιχτιρ πια με τον καθε βλεμμενο που νομιζει οτι επειδη πληρωσε εγινε και ο Holmes !
22 Ιουλίου, 2014
αχαχαχαχαχα ρε βλέπω τον Πετρετζίκη να μην του ξανασηκώνεται ....από την μια παίρνει τα @@του με την γκόμενα ,πληρώνει και τον κράζουν κι όλας επειδή δεν εμπνέει...

πιο γκαντέμης πεθαίνεις Μεγάλο χαμόγελο

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2