Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 7 10
Call-Girls 13516
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση με την νεαρά έγινε σε ξενοδοχείο της παραλιακής και η ημερομηνία είναι ενδεικτική. Το κορίτσι είναι ακριβώς όπως τις φωτογραφίες. Μόλις άνοιξε η πόρτα αντίκρισα ένα πανέμορφο πλάσμα ηλικίας γύρο στα 21-22 που είχε κάτι ματάρες απολύτως ερωτεύσιμες. Μετά τις προκαταρκτικές συστάσεις, αγκαλιές και φιλιά μπήκε στο μπάνιο για να φρεσκαριστεί και μόλις βγήκε άρχισε ο αγώνας. Πίπα μέτρια θα έλεγα αλλά μόνο και μόνο ο τρόπος που σε κοίταγε το μωρό θα ήθελες να την άφηνες όλη μέρα να κάνει δουλειά. Πρώτη στάση από πάνω και ύστερα στα τέσσερα όπου έβγαζε όμορφες κραυγούλες. Τελείωμα στο στόμα της όπου έτρεξε σφαίρα να τα αποθέσει στο μπάνιο. Συζήτησε στην ανάπαυλα του αγώνα σε αρκετά καλά αγγλικά όπου μου είπε πως θα έφευγε για το Παρίσι. (έτσι και έγινε απότι διάβασα κάπου στο φόρουμ εδώ). Αφού έγινα και πάλι ντούρος άρχισε το έργο και για δεύτερη φορά. Σε γενικές γραμμές δεν έχει κάτι το τρομερά ιδιαίτερο στο κομμάτι του σεξ αλλά από εμφάνιση και μόνο σε συνδυασμό με την νεαρή της ηλικία νομίζω πως κερδίζει αρκετούς πόντους. Αν επιστρέψει θα την ξαναδώ γιατί ταίριαζε στα γούστα μου και ας μην έκανε παπάδες στο κρεβάτι. Ίσως με μια δεύτερη φορά (αν επιστρέψει Ελλάδα) να ήταν πιο ενεργητική και ενθουσιώδης από την πρώτη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 07, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Taurus69
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού