Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 6 10
Call-Girls 16623
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μιας και ξαναεμφανίστηκαν οι Άγγελοι του σεξ, μετά την Κωνσταντίνα σειρά είχε για επαναληπτικό ο Julia. Θα ήθελα να αναφέρω την εύκολη επικοινωνία και άψογη συμπεριφορά της κ. Ζέτας που απαντάει στο τηλέφωνο. Και αυτό το ραντεβού κλείστηκε εύκολα και άμεσα με ένα τηλέφωνο την προηγούμενη. Στην ώρα της η πόρτα χτυπά και ο 1,80 κορίτσαρος όλο χαμόγελο και νάζι μπαίνει στο δωμάτιο. Μιας και γνωριζόμαστε και είχαμε και καλή χημεία, η ναζιάρα γατούλα άρχισε να με φιλά και να τρίβεται πριν ακόμη αφήσει την τσάντα της. Δεν ξέρω αν φταίει η πρότερη γνωριμία αλλά η Julia ήταν διαφορετική από ότι τη ν πρώτη φορά, πολύ φιλική, συμπεριφερόταν πραγματικά σαν γατούλα. Ατελείωτη κορμάρα, με βυζί τεσσάρι φτιαχτό, ωραία επιδερμίδα , ποδάρες μακριές και σήμα κατατεθέν το πανέμορφο μικρό καλοσχηματισμένο ροζ μουνάκι της (τριανταφυλλάκι όπως η ίδια το λέει). Ανταλλάξαμε λίγες κουβέντες , πολλά φιλιά και χάδια και βουρ για μπανάκι. Επιστρέφοντας η γατούλα άρχισε να νάζια της. Φιλάει ωραία και αισθησιακά, και έχει ιδιαίτερα ναζιάρικο τρόπο στην ομιλία της. Με προέτρεψε να περιποιηθώ το τριανταφυλλάκι της και φυσικά δεν μπορούσα να αρνηθώ. Φρεσκοξυρισμένο, πεντακάθαρο, ευωδιαστό, καλοσχηματισμένο με πολύ ωραίο ρόζ χρώμα (όπως φαίνεται και στις φωτό). Το απολαμβάνει ενώ φαίνεται να της αρέσει πολύ να γλύφεις και να χαϊδεύεις και την πίσω τρυπούλα της. Θα ήθελα να αναφέρω ότι σε αντίθεση με την πρώτη φορά, δέχτηκε και έδειχνε να απολαμβάνει πλέον την δακτυλοσκόπηση στο μουνάκι της . Αφού απόλαυσε την περιποίηση ανέλαβε αυτή. Πλέον πιο έμπειρη και τεχνική στην πίπα σε σχέση με την πρώτη φορά, με περιποίηση της ευρύτερης περιοχής, στον ίδιο αργό και βασανιστικό ρυθμό ενώ δεν έλειπαν και τα μακροβούτια. Μόνη της μετά από λίγα λεπτά γύρισε σε 69 (τι ατέλειωτες ποδάρες είναι αυτές που έχει) έτσι ώστε να απολαμβάνει και αυτή την περιποίηση. Με ναζιάρικο ύφος μου λέει «δεν αντέχω σε θέλω μέσα μου» και αρχίζει ο αγώνας. Παρόλο που είναι μεγαλόσωμη η εκτέλεση και τεχνική όταν είναι από πάνω είναι πολύ καλή, εναλλαγή ρυθμού και στάσεων με παθιάρικα φιλιά και χουφτώματα από την μεριά μου στις βυζάρες και την κολάρα της. Φυσικά στα τέσσερα όπου η θέα είναι υπέροχη και την Julia να φαίνεται να την βρίσκει και να συμμετέχει ακούραστα. Έχοντας στο μυαλό μου από την πρώτη συνάντηση το reverse cow δεν μπορούσα να μην το δοκιμάσω, όπου βάζοντας και λιπαντικό στο κωλαράκι της έπαιζα ταυτόχρονα με την καλοσχηματισμένη πίσω τρυπούλα της. Προσπάθησα να την πείσω για anal αλλά δεν τα κατάφερα, κρίμα μιας και έχει απίθανο κωλαράκι. Η μάχη συνεχίστηκε με εναλλαγές διαφόρων στάσεων με την Julia να δείχνει απίστευτη συμμετοχή και διάθεση, ενώ δεν σταματούσε να μιλάει με καυλόλογα και να συμπεριφέρεται ναζιάρικα. Και όταν έφτασε να τελειώσει έγινε και από μένα ταυτόχρονα η κατάθεση, με την Julia να μην σταματάει και να με τρελαίνει (πρώτη φορά έχυνα τόση ώρα και συνέχιζα να είμαι διεγερμένος).
Μπορώ να πω ότι ήταν ένα ευχάριστο ραντεβού με αυτή την ατελείωτη κορμάρα. Το κορίτσι σαφέστατα πιο έμπειρο, πιο φιλικό πιο ναζιάρικο πιο σέξι από την πρώτη φορά. Στον λιγοστό χρόνο που απέμεινε, μιλήσαμε λίγο έως να κάνει ένα τσιγάρο. Είμαι πολύ περίεργος να δω πως θα είναι duo αυτή η δίμετρη γατούλα με την θεά του σεξ την veronica.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 08, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
KyklopasPolifimos
Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
34
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού