Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 112 10
Call-Girls 281153
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τη Ναιόμι/Έλενα την είχα πρωτοσυναντήσει ανήμερα της ονομαστικής μου εορτής περίπου πριν 2 χρόνια. Έκτοτε μεσολάβησε η περίοδος στράτευσής μου, εκείνη για μια περίοδο είχε ψιλοχαθεί οπότε δεν είχα την ευκαιρία να ξαναβρεθώ μαζί της. Όλα αυτά μέχρι χθες, οπότε και με ένα τηλέφωνο και με την παιχνιδιάρικη και σχεδόν παιδική φωνή της μου απάντησε θετικά και κλείσαμε το ραντεβού μας στο GLS στο Μοσχάτο. Ακριβής στο ραντεβού, με περίμενε στην είσοδο του ξενοδοχείου, φορώντας ένα ανοιχτό ροζ μίνι φόρεμα, με μια ωραία καφέ ζώνη, ψιλοτάκουνα πέδιλα που τόνιζαν τα γυμνασμένα και καλλίγραμμα πόδια της. Εντυπωσιακό μπούστο, όμορφα διακριτό. Το πρόσωπο της συμπαθητικό, με τα πράσινα μάτια της να ξεχωρίζουν και πλέον τα μαλλιά της ξανθά μακριά.

Άνοδος στο όμορφο δωμάτιο,με θέα τη θάλασσα, πεντακάθαρο και ευρύχωρο, με ιδιαίτερο χαρακτηριστικό μια κούνια, την οποία δυστυχώς δεν την εκμεταλλευτήκαμε αργότερα...Κεφάλι σε τοίχο! Αρκετό social και ανταλλαγή των νέων μας, μέχρι να πάει εκείνη να κάνει πρώτη ντουζάκι. Βγαίνοντας από το μπάνιο, φορούσε ένα υπέροχο σετ μαύρων εσωρούχων με μαύρες δικτυωτές ζαρτιέρες...Το κορμί της καταπληκτικό, με γυμνασμένη κοιλιά, απίστευτα οπίσθια καλοσχηματισμένα και το στήθος της ενισχυμένο 3.5άρι να στέκει αγέρωχο....Και εγώ γρήγορο ντουζάκι να φύγει η ένταση και επιστροφή στο κρεβάτι όπου με περίμενε ο κορίτσαρος....

Ξεκίνημα με πολλές αγκαλιές, χάδια, φιλιά τόσο περιμετρικά, όσο και αργότερα βαθιά και υγρά με αρκετή γλώσσα, με μπόλικο πάθος και ένταση κάτι που με έφτιαξε ιδιαίτερα. Δεν μπορούσα να παραμελήσω το όμορφο στήθος της, και σιγά σιγά αφού ασχολήθηκα με κάθε εκατοστό του κορμιού της, έφτασα στο πανέμορφο αιδοίο της. Παχιά κλειτορίδα και περιποιημένο, δέχτηκε την περιποίησή μου και ανταποκρίθηκε άμεσα. Η ανταπόκριση της Έλενας σε υψηλά στάνταρντ, με σιγανές φωνούλες, μικρά κουνήματα της λεκάνης της, ενώ με καθοδηγούσε κάθε τόσο σε ποια σημεία της άρεσε ιδιαίτερα...Αργότερα ανέλαβε εκείνη τα ηνία, με ωραία φιλιά, γλειψίματα μέχρι που έφτασε στην επίμαχη περιοχή μου. Ασχολήθηκε με ώρα με τα @@, πραγματικά τα μούλιασε, το σάλιο να τρέχει από παντού, ενώ με κοίταζε και με τις ματάρες της. Πολύ παιχνίδι με τη γλώσσα της ενώ και ο κορμός τους πέους μου απολάμβανε εξίσου την περιποίησή της. Βαθιά ανεβοκατεβάσματα, περιμετρικό γλείψιμο, κοπανήματα πάνω στη γλωσσίτσα της...Γύρισμα σε 69 για παράλληλη περιποίηση με πιο έντονους αναστεναγμούς και πιο πικάντικα λόγια...

Πρώτη στάση ιεραποστολικά σε αργούς ρυθμούς, με αρκετά φιλιά και ένταση, με έσφιξε με τα πόδια της μέσα της, ενώ παράλληλα έπαιζε με την κλειτορίδα της. Ανέβασμα σταδιακά του ρυθμού με παράλληλη και αληθοφανή αύξηση της ανταπόκρισής της, ενώ πλέον είχε φέρει τα πόδια της στο ύψος του κεφαλιού της και η διείσδυση γινόταν πιο έντονη. Της έβγαλα και τις ζαρτιέρες και δεν αρνήθηκε να συμμετάσχει και στις ποδολαγνικές μου ορέξεις με ιδιαίτερη επιτυχία μπορώ να πω και στη συνέχεια με τα πόδια της ενωμένα μπροστά στο πρόσωπό μου σε ήπιους ρυθμούς. Γύρισμα στα 4, όπου είχα την ευκαιρία να ασχοληθώ με τη γλώσσα μου και με την πίσω τρυπούλα της, και με το χέρι της με οδήγησε ξανά μέσα της. Πολύ καλό στήσιμο από εκείνη ανέλαβε για λίγο εκείνη την κίνηση, έχοντας με ακινητοποιήσει στο κάγκελο του κρεβατιού, κάτι που απόλαυσα ιδιαίτερα...Είχε όρεξη για παιχνίδια κάτι που με εξίταρε ιδιαίτερα. Συνεχίσαμε έτσι σε αυτή τη στάση μέχρι το τέλος, το οποίο ήρθε μετά από κανένα 5λεπτο πάνω στο στήθος της προσπαθώντας να ξαναβρώ την ανάσα μου...

Σε αυτά τα 2 χρόνια που μεσολάβησαν, μπορώ να πω ότι η Έλενα βελτιώθηκε και άλλο, απέκτησε ακόμη περισσότερη οικειότητα και με το ίδιο της το σώμα, νιώθει πιο απελευθερωμένη και αυτό βγαίνει και στην πράξη. Άριστες υπηρεσίες, χωρίς περιορισμούς, επιδιώκει να περάσει και εκείνη κατά το δυνατόν καλά και τιμάει στο έπακρο τα λεφτά που λαμβάνει.

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 04, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, fouxter

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2014
Καλα βρε λαγε, λιγη αντικειμενικοτητα στην βαθμολογια δεν θα εβλαπτε! Χαμόγελο
07 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

για πες μου που διαφωνείς και σε ποιο κομμάτι??
(Updated: 08 Ιουλίου, 2014) 08 Ιουλίου, 2014
Μιας και εκανες την ερωτηση..........Χαμόγελο

Εμφανηση προσωπο..............7
Εμφανηση σωμα.................7

Και στα υπολοιπα 10αρια, εκει θα της εβαζα υψηλοτερη βαθμολογια απο το 7
08 Ιουλίου, 2014
ούτε καν με ξέρεις ρε θείο!ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
08 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι 7 τι 8....για εμένα είναι για 8....μη στέκεσαι τόσο στη βαθμολογία όμως...τα γραφόμενα είναι που έχουν αξία...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5