Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 85 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξερετε γιατι παω τους Spurs?

Γιατι δουλευουν πολυ, προβαλλονται λιγο, παιζουν ΣΩΣΤΑ. Και παιζουν με παθος. Και, ενίοτε, κοντρα στη φυση! (οπου Φυση = Η τριαδα των Heat...)

Η Valeria εχει πολυ δρομο για να φτασει ως εκει.


1) Επικοινωνια: 6.3. Ρε μαλακες, πατε καλα? Κεφάλι σε τοίχο!
Συνεννοειστε με μορς?? Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο!

2) Προσωπο: 9.
Λοιπον, ας ξεκαθαρισουμε κατι...
ΑΥΤΟ (http://www.tlife.gr/files/Image/NEWS/2011/MARTIOS11/23-03/resized/dimi_h_633_451.jpg) ειναι 9.
AYTO (http://stylefavor.com/wp-content/uploads/2013/01/rachel-mcadams_hd-wallpaper-960x540.jpg) ειναι 9,5. Και
ΑΥΤΟ (http://img.superficialgallery.com/albums/userpics/10003/normal_Charlize-Theron-Tongue-002.jpg) ειναι 10.

3) Φιλια με το στανιο. Εβαλα την επιλογη "βαθυ με γλωσσα", μονο και μονο για τα 5-6 δευτερολεπτα που εγινε "βαθυ με γλωσσα".
Κι επειδη ειμαι γενναιοδωρος...
Επισης, να σημειωσω οτι, λιγο πριν, μασουσα τσιχλα αρωματος μεντας (αυτο, προς αποφυγιν εξυπνακισμων και παντοιων χειρομαλαξεων Μαλακία)

4) No fingers inside. Just surface (σσ Σιγα μην ηξερε τη λεξη "surface"...), baby.

5) Εκσπερματωση στα ΒΥΖΙΑ. Οοοοοοχι στο στομα.
Εκτος αν αναφερεστε στη μιση σταγονιτσα που προηγηθηκε της, βεβιασμενης, πεο-εκτροπης προς βυζια.
(Αλλος γραφει "Τα καταπινει" Μαλακία Μαλακία Μαλακία)
Α, again, προς αποφυγιν χειρομαλαξεων: Ειχα πλυθει 2 φορες, με σαπουνια, και δεν ειχα φαει τιποτα περιεργο, σημερα-χτες-προχτες. => ΔΕΝ τα παιρνει στο στομα, ΓΕΝΙΚΩΣ (αυτο καλειται επαγωγη).

Σωμα: Εκει γυρω στο 10.
Στρογγυλοποιησα προς τα κατω, γτ ο κωλος δεν αξιζε το maximum, μολονοτι αξιομνημονευτος (10: Μαρια Σαλονικια, Αλεξανδρα CG, κλπ κλπ κλπ). Βυζια φυσικα, απ' τα καλυτερα της πιατσας. Υψος ανω του μετριου και ΠΟΛΥ μαλακο δερμα.

Η συμπεριφορα ηταν καλη, αλλα το κλεισιμο του ραντεβου μου θυμισε επαφη με White House. Και, ξερετε, αυτα μου σπανε λιγακι τ' αρχιδια, αλλα σεβομαι τον επαγγελματικο κωδικα καθενος/μιας...
Καθυστερηση καθολου, καθαριοτητα μαξιμουμ, χαμογελαστο παιδι, αλλα μετρια διαθεση/ικανοτητα για εργο.
Τεχνικη καταρτιση σχεδον novice (φανηκε οταν ηρθε απο πανω μου), μ' εξαιρεση την πιπα. Στησιματα αρκετα καλα.

130 = Κοπελα, Athens Prive και 2 μπυρες.
Τα 'χουμε πει...

Το ξενοδοχειο, σταθερη αξια. ΠΟΛΥ καλυτερο απο Lacoba κ.α., με ολα τα κομφορ (Σωστο μπανιο, μπαλκονακι, παντοφλες, μπουρνουζια...)
Στα μειον: Αργο σερβις, μονο ενα σαπουνι (υγρο) που κοντεψε να τελειωσει + δεν επισημαινοταν πουθενα ο τροπος επικοινωνιας με Ρεσεψιον, με αποτελεσμα να οδηγηθω στον εξευτελισμο της κλισης απο κινητο για να παραγγειλω...
(Ναι, ΟΚ, γελαστε, αλλα ηταν πιο γρηγορο απ' το να δοκιμασω ολα τα κουμπια - μετα απ' τα προφανη δηλαδη)


ΥΓ: Για οσους εχετε χασει επεισοδια... ΕΔΩ,το "Μαλακογαμπροι" Part 1:
http://www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:40496/
(σσ Επαναλαμβανω πως η αφαιρεση της αξιολογησης ειναι μεγιστο ατοπημα/ Ειδικα οταν εχεις 55+ θετικες ψηφους σ' ενα κειμενο Γλώσσα)

ΥΓ2: Η κοπελα ειναι Value For Money, αλλα δεν ειναι στη φαση μου. Δηλαδη, στη φαση των Spurs.
Το 7 το εβαλα με δοσεις αντικειμενισμου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 03, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
26 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.786
Πόντοι:
2.537
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουλίου, 2014
εεεε αφού πλύθηκες και με σαπούνι....
τι περίμενες ρε φίλε στα 100 ευρά?
τους Spurs...?
04 Ιουλίου, 2014
Πολυ σωστη επισημανση (χωρις πλακα!)
04 Ιουλίου, 2014
Αιτιολογημενη κριτικη. Με στυλ και αποψη. Δινει νεα διασταση στις προοπτικες της προσφατως ανακαλυφθεισας εργαζομενης. Ευγε! +1!
04 Ιουλίου, 2014
Φίλε μου σεβαστή κάθε άποψη και η κριτική σου κοντά στην πραγματικότητα. Αλλά όταν τα γούστα των ανθρώπων διαφέρουν δεν μπορούν αυτοί που έχουν άλλη άποψη να χαρακτηρίζονται μαλακογαμπροί. Για παράδειγμα (να καταλάβεις τι θέλω να πω) όταν μου λες ότι ο κώλος της Αλεξάνδρας είναι για 10 και της Valeria για 9 μου έρχεται να γελάσω. Για τα δικά μου γούστα είναι η μέρα με τη νύχτα. Δεν θα σε χαρακτηρίσω όμως για την προτίμησή σου, οι απόψεις είναι υποκειμενικές. Το μόνο αντικειμενικό είναι η επικοινωνία και παρόλο που αναφέρεται σχεδόν από όλους ότι δεν υπάρχει, στη βαθμολογία αποτυπώνεται μεν, αλλά όχι αντικειμενικά δε, ίσως γιατί σκέφτηκαν οι περισσότεροι όπως εγώ, ότι είναι κρίμα να της κατεβάσεις το μέσο όρο, όταν προσπαθεί να εξισώσει αυτό το πρόβλξμά της με άλλα μέσα επικοινωνίας. Χαμόγελο, χορό, τραγούδι, διάθεση κ.λ.π.
04 Ιουλίου, 2014
Είσαι άρχοντας!
04 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κύττα... υπάρχει μία διαφορά... η Αλεξάνδρα τον δίνει τον κώλο της, η Βαλέρια όχι...
όπως και επίσης τον χρέωνε και έξτρα βέβαια...
04 Ιουλίου, 2014
Πεθαίνω με τις υπεραναλύσεις του Kosamf!
Θα μπορούσες άνετα να είσαι Μέντατ στις ιστορίες του Frank Herbert, τύπε.
Ωραίος πάντως! Συνέχισε να γαμείς και να χύνεις!
04 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τον έχω πάρει της Αλεξάνδρας και μπορώ να πω με ειλικρίνεια ότι στο κρεβάτι είναι καλύτερη, αλλά εδώ θίξαμε το θέμα της βαθμολογίας από άποψη εμφάνισης. Εδώ Χόρχε δεν υπάρχει σύγκριση.......(προσωπική άποψη πάντοτε).
04 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και κάτι ακόμη Χόρχε. Άλλο 100 και άλλο 170+50=220.
05 Ιουλίου, 2014
Καλα, επι του πρακτεου, η Αλεξανδρα ειναι 2 με 3 φορες καλυτερη.

Αλλα εγω ειχα φαει κολλημα με τον κωλο της, ασχετως αποδοσης/ ασχετως και αν τον δινει (δεν ειχα παρει)...
Οχι τοσο αρχιτεκτονικα, αλλα ποσοτικα και ως αισθηση. Γι' αυτο τον συνεκρινα με Μαρια Σαλονικια.
Ειναι αυτο που λεμε "ΚΩΛΑΡΑ!" κ' οχι "κωλαρακι".

Απο κει και περα, δεν σε καθιστα μαλακογαμπρο το να βαζεις 10αρια στην εμφανιση, αλλα το να γραφεις ανακριβειες, μονο και μονο για να γλειψεις την κοπελα => να κλεισεις ευκολοτερα ραντεβου την επομενη φορα!
Αυτο το θεωρω σιχαμερο και χυδαιο.
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10