Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
συνάντηση τις προάλες με την Angelica.

ρωσιδουλα 26 έτων με πολυ σφιχτο κορμι και μετριο προσωπο για τα δικά μου γούστα.

η χημεία από την αρχή ήταν πολυ΄καλή μεταξυ μας μόνο 2 ήταν τα αρνητικά που δεν μου άρεσαν

1. ότι ζητησε τα χρηματα μπροστά
2. ότι δεν ήθελε να μπει για ντους στην αρχή καθως όπως έλεγε ήταν καθαρή (που ίσχυε, αλλά θα προτιμούσα να ήθελε να πάει)


στα θετικά τώρα!

πίπα αρκετα καλή με προσπάθειες για deepthroat που δεν κατέχει, αλλά με καβλώνει όταν προσπαθεί. γλύψιμο παντου ενω το βλέμα τις καρφωμένο αρκετα πάνω μου που με κάβλωνε περισσότερο. χωρις πολλες προτωβουλίες, αλλά με άφησε να κάνω ότι ήθελα (facefuck, κλπ)

στο γαμήση τώρα εκεινη δεν κατεχει πολύ να δώσει τον σωστό ρυθμό, αλλά ούτος ή άλλως δεν με ενδιέφερε γιατι μαρέσει εμένα να δινω τον ρυθμό, άρα καβάλιμα δεν την άφησα πολύ;)

μουνάκι όμορφο αφιχτό στην αρχή που ανοιγει έυκολα, με καβλωνε πολύ η όψη της στα 4 όπου δεν κρατήθικα και δοκίμασα και το υπέροχο κολαράκι της, σφιχτό που όμως σε δεχετε μέσα της χωρις α και ου, αντεχει πολύ το σφυροκόπημα και δειχνει να γουσταρει.

χυσιμο 2 φορες και τισ 2 προτίμησα το στοματακί της που τα παιρνει όλα μεσα και διακριτικά παέι τουαλετα να τα φτύσει.

γενικά μια καλή περίπτωση vfm θα έλεγα. στο αν θα την ξανασυναντούσα έβαλα ίσως γιατι γενικα μαρέσει αν δοκιμάζω

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 06, 2014
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
280€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
11 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουνίου, 2014
Αυτο με το ντους στην αρχη ειναι γεγονος. Θα πρεπει να μαθει το κοριτσακι οτι το καλακαιρι (ειδικα) πλενομαστε συνεχεια να μην μυριζουμε που υδρωνουμε. Κα Μπετυ ειναι δικη σου δουλεια να της το τονισεις. Κατα τα αλλα δεν μυριζει αλλα ναχει ενα σαμπουαν .
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1