Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 203 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τώρα πόσο νόημα έχει μετά από 57 προλαλήσαντες να γράψω και εγώ την ιστορία μου δε ξέρω αλλά η συγκεκριμένη κοπέλα το αξίζει οπότε θα το κάνω!

Έχουμε και λέμε πρόσωπο άνω του μετρίου με καστανά μαλλιά και μπλε μάτια. Σώμα για την ηλικία της λαμπάδα με ένα απίστευτο κώλο, ποδάρες και πατουσάρες. Το μόνο που με χάλασε είναι για μια ακόμη φορά ο πλαστικός βύζος(αμάν με αυτά τα πλαστικά μπαλόνια) αλλά τι να κάνεις δε μπορείς να τα έχεις όλα σε αυτή τη ζωή.

Με το που μπαίνει στο δωμάτιο πριν προλάβουμε να συστηθούμε για τα καλά έχουμε αρχίσει και γλωσσοφιλιόμαστε στα όρθια ενώ αυτή παράλληλα μου χάιδευε το πούτσο πάνω από το τζιν. Τα πρώτα κωλοσκάμπιλα είχαν είδη αρχίσει να φεύγουνε. Αφού με έκανε τούρμπο μπήκε για μπάνιο ενώ στη συνέχεια έλαβα και εγώ σειρά. Αυτό που ακολούθησε ήταν από τις καλύτερες μου στιγμές στον αγοραίο έρωτα...Και όπως λένε και στο μαγικό κόσμο του NBA: SHOWTIME!!

Πίπα στο κρεβάτι, πίπα στο καναπέ, γλείψιμο στα αρχίδια και περιμετρικά(αφού δεν έφαγα κάνα δάχτυλο πάλι καλά),69 μη ξέροντας που να πρωτο γλείψω(σώμα ,μουνί, πόδια).Σεξ στα 4,σεξ με αυτή από πάνω και να χοροπηδάει σα τρελή, σεξ έχοντας την κολλήσει στο καθρέφτη του μπάνιου...Μόνο στο ασανσέρ του ξενοδοχείου δε το κάναμε. Γενικά είμαι πολύ "Light" στο SEX αλλά η συγκεκριμένη μου έβγαλε βίτσια. Η κατάθεση ήρθε στο πάτωμα με αυτή να μη τσιμπουκώνει μέχρι που τα πήρε όλα στο πρόσωπο και ησυχάσαμε και αυτή και εγώ!

Μη τα πολυλογώ πρόκειται για μια ωραία κοπέλα(όχι κάτι τρομερό εμφανισιακά, τουλάχιστον σύμφωνα με τα δικά μου γούστα) που ωστόσο στο κρεβάτι μεταμορφώνεται σε λέαινα έτοιμη να σε κατασπαράξει. Το πάθος που βγάζει ξεχειλίζει και μακάρι να το είχαν όλες οι κοπέλες αυτό. Σίγουρα θα τη ξανασυναντούσα!! Όσο αναφορά το κομμάτι της επικοινωνίας(ORAL) πέρασε με Α!!

Να είστε καλά και εύχομαι όσο το δυνατόν καλύτερα γαμήσια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 06, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
207
Πόντοι:
511
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2014
Ρε παιδιά αυτο που σε κατουράει την ορα που την γλύφεις δεν είναι λίγο επικίνδυνο ;;Χμμμ;
11 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ειναι να το ρωτας? δυστυχως εχουν μπερδευτει οι πραγματικοι μερακληδες με τους βρωμιαρηδες..
11 Ιουνίου, 2014
Πίπα με προφυλακτικό όμως ρε φίλεMoney MouthΣπασίκλαςΕμμμμ.Μη μας ξενερώνεις τώρα και τα γραψες ωραία τα υπόλοιπαΚουλΚουλ
12 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πραγματι! η λεξη προφυλακτικο ειναι αγνωστη γι αυτην..
05 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

παιδια μπορειται να μοθ πειτε το τηλεφωνο ,τις γκομενας ? πως θα την βρω ?
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5