Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 112 10
Call-Girls 281056
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αφου ψαχνοντας την πρωτη μου επιλογη ever και ηταν αφαντη ριχνωντας μερικες ματιες στο τοπικ της Ελενας,μιας και αρρωστος με τις βυζαρες την περνω τηλ και κλεινουμε ραντεβου σε γνωστο παραλιακο ξενοδοχειο.

Περνω δωματιο μπανακι χτυπαει το τηλ οτι θα καθυστερησει 5 λεπτακια ξαπλωνω και περιμενω.Σκεπτομενος ολα οσα εχουν ειπωθει δεν ηξερα και τι θα αντικρυσω ακουω την πορτα να χτυπαει.Ανοιγω και σκαει μια καβλα με ενα φορεματακι να τονιζει το αρκετα μεγαλο στηθος της,προσωπο αρκετα καλο πατουσακια τελεια,μου λεει ειμαι αυπνη λεω απο μεσα μου ωχ τον ηπιαμε.

Κανει μπανακι και βγαινει με κατι καβλωτικα εσωρουχα περναμε στο κρεβατι αρχιζουμε τα χαιδεματα κατι ασυληπτα γλωσσοφιλα και πλακωνετε σε μια πιπα grade a++ μου τον εκανε μπανιο βαθια χωρις καθολου χερι με φτυσιματα στο φουλ και εγω να τις χαιδευω τα φανταστικα μουνοχειλα περασμα καποτας και ξεκιναει το ροντεο εναλλαγη στασεων με το μωρο να δινει ρεστα.Χυσιμο στις βυζαρες της και εγω με μια απορια γυρναω και της λεω δλδ αν ειχες κοιμηθει τι θα γινοταν?

Μπανακι και οι δυο λιγο καβλαντα στο κρεβατι και απο κει που δεν το περιμενεις το στομα της παλι επιασε δουλεια mouth fucking δυνατα πνιξιματα φουλ και ο πουτσος μουσκεμα καποτα και δωστου μετα απο λιγο ηρθε και το τελος γιατι το γαμημενο το τηλ μου δεν ελεγε να σταματησει.

Συνοψιζοντας Ελενακι σε ευχαριστω πολυ για την ωραια συναντηση εισαι καβλα κοριτσι μου τα ξαναλεμε συντομα..

Υ.Γ Ποσο καβλα να τρεχει το μακιγιαζ απο τα ματια της απο τα πνιξιματα στην πιπα..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 10, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
g.s.m.arena
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
149
Πόντοι:
2.277
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουνίου, 2014
Υ.Γ Ποσο καβλα να τρεχει το μακιγιαζ απο τα ματια της απο τα πνιξιματα στην πιπα...


τα πες ολα...η κοπελα ζει για mouthfucking!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1