Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 20 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κλελιακι σου χρωσταγα μια κριτικη και τωρα αυτες τις μερες εχω παρει ψιλοφορα.
Καλοκαιρινη συναντηση με το μωρο υστερα απο 2-3 δικες μου ακυρωσεις λογο των φωτο που ειχαν μπει στο τοπικ της(φταιει η ληψη).Της κλεινω ραντεβου για γνωστο παραλιακο ξενοδοχειο κατι ο μαλακας ο ταριφας,κατι οτι το μωρο δεν ηξερε πως να ερθει παω και την περνω απο την πιατσα των ταξι.
Καθομαι και κοιταω απο τον καθρεφτη βλεπω μια καβλα με τις γνωστες ζωγραφιες (αρρωστος με τις ζωγραφιες) λεω απο μεσα μου τι ωραιο μουνι,και τσουπ την βλεπω να ερχεται προς το αυτοκινητο,μπαινει μεσα και ηταν λες και γνωριζομασταν χρονια σπαει τον παγο στο πρωτο δευτερολεπτο.
Ξεκιναμε για το ξενοδοχειο με το που μπαινουμε στο δωματιο πεφτουν τα γλωσσοφιλα,λεω εδω ειμαστε αφαιρει τα ρουχαλακια της ΜΠΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ και ερχεται προς το κρεβατι ξαπλωνει,μπαινω και εγω για ενα γρηγορο μιας και ειχα κανει και σπιτι πλησιαζω και αρχιζει το footjob ε εκει τρελαθηκα περνω πατουσακι στο στομα αρχιζουμε τα γλυψιματα φανταστικη πιπα βαθια χωρις χερι φτυσιματα οπως ακριβως μου αρεσε.Περασμα προφυλακτικου και ξεκινημα απολαυσης εναλλαγη στασεων με αρκετη ποικιλια και τελειωμα στο στοματακι της διακριτικα στο μπανιο φτυσιμο ΜΠΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΠΑΝΑΚΙ μπανακι και εγω και λιγη κουβεντουλα.
Εκει που τα λεγαμε αρχισε τα κολπα με τα παγακια οποτε ειχαμε και ανυψωσεις βεβαια καλυτερος ο δευτερος γυρος περιλαμβανε ορθια στον καθρεφτη,ορθια στην τζαμαρια του μπαλκονιου καρεκλατα λιγο απο ολα εκει καπου ηρθε και το τελος με την Κλειω στα γονατα και εμενα να χυνω στις κορυφαιες βυζαρες της.ΤΡΙΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ απο μεριας της και αποχαιρετηθηκαμε για την επομενη φορα η οποια εντελως τυχαια ηταν το επομενο βραδυ.

Αυτα τα ολιγα με τελειες και κομματα αυτη την φορα....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 10, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
g.s.m.arena
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
149
Πόντοι:
2.277
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2014
καλα . Αφου η κλελια εφυγε. Γιατι ασχολούμεθα μαζι της. Αμα είναι ετσι να γραψω για την Γαβριελα -Κυψελη που ξεπεταξε ολη την γενια του 70
05 Ιουνίου, 2014
Ποιος σου ειπε οτι εφυγε???
06 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τί μου θύμισες τώρα ....
07 Ιουνίου, 2014
ξερετε αν ειναι εδω ακομα? και αν ναι το τηλ.της please?Σπασίκλας
16 Ιουλίου, 2014
Συναγωνιστή g.s.m εσύ που συναντήσεις την Κλέλια θεωρεία οτι εχει παραπανω κιλακια η είναι κομπλε? Το λέω γιατί το σκέφτομαι να κλείσω ραντεβου μαζί στης
19 Ιουλίου, 2014
Στειλε κανενα τηλεφωνο μηπως την περιποιηθουμε και εμεις..
24 Ιουλίου, 2014
Καλησπέρα παιδιά !!! Πως μπορω να μαθω το τηλ;; Σας ευχαριστω
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7