Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 53 10
Call-Girls 152762
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τι να πρωτοπει κανεις για την Βανεσσα της ειχα στελνω μηνυμα καθως ειχαμε λιγο καιρο να βρεθουμε απανταει αμεσως τι κανεις μωρο μου της λεω ειμαι καβλωμενος ωραια μου λεει επιτοπου κλεινουμε ραντεβου και σε μια ωριτσα ημουν ετοιμος μπανιαρισμενος και την περιμενα χτυπαει η πορτα και βλεπω την καβλα φανερα αδυνατισμενη και οπως παντα καβλωμενη αρχιζουμε τα γλωσσοφιλα αφαιρει το περιττο φορεματακι και ξεκιναει την πιπα χωρις χερια τον επερνε ολο μεσα φτυσιματα και δωστου περασμα προφυλακτικου και ξεκιναει το ματς ρε πουστη μου αυτο το μουνι σε κανει να νιωθεις κυριολεκτικα πορνοσταρ και οτι γαμας μια Veronica Avluv (ξερεις εσυ ) φοβερο πραγμα να φωναζει να ζηταει τον πουτσο μεσα της ασταματητα don't stop baby αλλαξαμε 4-5 στασεις χυσιμο στην καποτα ταβλα στο κρεβατι μετα απο λιγο ντουζακι και οι 2 και πλακωνετε παλι στην πιπα ε η συνεχεια πανω κατω γνωστη καβαλαει και δωστου δαχτυλιασματα να ζηταει επιμονα χαστουκαρες στα κωλομερια και γαμισι περασαμε την μια ωρα και δεν ζητησε φραγκο παραπανω μονο που κλεισαμε ραντεβου για τριο αυτη την φορα με την καβλαρα φιλη της ενα μπουκαλι κρασι και παρτυ οπως μου ειπε.
Το αν προτεινεται δεν το συζηταω καν το κοριτσι ειναι γεννημενο απλα για να ΓΑΜΙΕΤΑΙ

Βανεσσακι σε ευχαριστω..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 30, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
g.s.m.arena
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
149
Πόντοι:
2.277
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαΐου, 2014
από τη μια μας κατακαύλωσες, από την άλλη μας έβγαλες κ τα μάτια. βάλε καμιά τελεία, κόμα, κάτι ρε φίλε Χαμόγελο
31 Μαΐου, 2014
Σαν την Veronica Avluv λοιπόν!Μεγάλο χαμόγελο
31 Μαΐου, 2014
Ρε μαν μας γάμησες τα μάτια λέμε..... Σε μια παράγραφο 3 τελείες μόνο!!!!Κεφάλι σε τοίχο!
31 Μαΐου, 2014
Πολύ γλαφυρός και επεξηγηματικός !
Σπασίκλας
31 Μαΐου, 2014
Ειχε μεινει απο λεφτα το Βανεσσακι ? Θαθελε να ανανεωσει τα μαγιω της εεεε ?
31 Μαΐου, 2014
Παιδια σορυ για τις τελειες και τα κομματα εχετε δικιο αλλα και μενα χθες ολη μερα τα ματια μου ηταν βγαλμενα
31 Μαΐου, 2014
Πώς μπορώ να έρθω σε επαφή μαζί της για συνάντηση?Υπάρχει κάποιο τηλέφωνο?
31 Μαΐου, 2014
Aυτή τα θέλει για μαγιώ, οι άλλες γιατί τα θέλουν;
Μεγαλώνουν τα κακόμοιρα παιδιά τους ή τα στέλνουν στους άρρωστους γονείς τους;
01 Ιουνίου, 2014
Τουλαχιστον αυτη ειναι μια απο τις 5-6 που τα αξιζουν και με το παραπανω
01 Ιουνίου, 2014
Το παλιο site της νομιζω δεν λειτουργει πια,ξερει κανεις αν εχει καινουριονα δουμε τιμες προγραμματα τηλεφωνα?
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10