Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
2.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
1.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Πραγματικα ολοι εσεις που θα την ξανασυναντουσατε μηπως τα ειχατε τσουξει οταν κανατε το ραντεβου?? Δεν εξηγητε αλλιως.
Συνενοηση πολυ ευκολη συναντηθηκαμε σε γνωστο ξενοδοχειο ανεβηκαμε στο δωματιο (μαλακια εκανα επρεπε να φυγω απο την εισοδο) φιλια στο ανσασερ αν το να φιλας με γλωσσα ειναι οπως οταν ο σκυλος πινει νερο τι να πω μαλλον καπου ειμαι εγω λαθος.Μπανιο μαζι πιπα καρφωμα στον κωλο και αντιο.Καλα για σωμα καλυτερα μην κανουμε κουβεντα εντελως αντιαισθητικο απορω πως μου σηκωθηκε.

συνοψιζοντας κοστος 50 + 13 +(70 το μαρινακι το τελειο απο ισμηνης για να συνελθω απο το σοκ)

ασυμφορο το μιλφ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 26, 2014
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
g.s.m.arena
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
149
Πόντοι:
2.277
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαΐου, 2014
Την εχω συναντησει και εγω και συμφωνω απολυτα με την κρητικη σου,πιστευω οτι οι κρητικες της ειναι μουφα οι περισσοτερες,δεν εξηγηται αλλιως...
T
tzooon1989
27 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι περιμενατε παιδες,με 50 ευρω?...την σκλεναρικοβα?....Κουλ
27 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακριβώς....
30 Μαΐου, 2014
πες τα ρε φιλαρακι....εγω οταν την ειδα την εδιοξα...ουτε να με πληρωναν δεν πηγαινα μαζι της...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4