Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 42 10
Call-Girls 111666
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
καλημερα σας
Μετα απο τις κριτικες που διαβασα εκλεισα ραντεβου με την κοπελα.Δυστιχος απογοιτευτικα στα περισσοτερα σημεια για αυτο και το 60-40.Απο χαρακτηρα ευγενικη αλλα τρακαρισμενη και οση ωρα κουβεντιαζαμε κοιταγε την τv.Kαθαρη με μπανιο πριν και ενδιαμεσα στον 2 γυρο.Οχι κινητα να κτυπουν οχι βιασυνες.Απο εμφανιση τωρα.Για την ηλικια της συμπαθητικο προσωπο,στηθος φυσικο μεγαλο ελαφρα πεσμενο,με ρωγες που δεν ανταποκρινονται και πολυ.Σωμα λεπτο μεν αλλα με χαλαρωση στην κοιλια και κολο συγνωμη παιδια αλλα πεσμενο και με πολυ κυταριτιδα.Διαθεδση στο σεχ ειχε αλλα οχι κατι που σε ξεσικωνει απλα πραγματα και πολυ επαγγελματικα.Παμε τωρα στα του περι αγωνα.Πιπα καλουτσικη αλλοτε με χερι και αλλοτε οχι,δεν λεει οχι σε οποια σταση και αν την βαλεις αλλα μηδεν πρωτοβουλια.Δεχτικε 69 φανηκε σαν να εχυσε ετσι δηλωσε.Φιλα δεν ειχε αν και λεει οτι κανει με γλωσσα αλλα το αποφευγε.Καραμελωμα μονο μετα απο δικη μου προτροπη και αυτο οχι καλο.Σαν συμπερασμα για μενα στα 100 ευρω εχω παει με μικροτερες κοπελες και με καλυτερο σερβισ και επικοινωνια και οχι μονο αυτο αλλα και σε στουντιο με 50 ευρω εχω περασει πολυ καλυτερα και με περισσοτερες υπερεσιες.
Γι αυτο και το οχι στον αν υα την ξανασυναντουσα.
να στε καλα ολοι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 1970
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
280
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2014
εχω παει δυο φορες με την ελλη και περασα καλα.πλεον ομως νομιζω τα 100 ειναι πολλα γι αυτην.60-70 ευρω την ωρα ανταποκρινοντε περισσοτερο στις υπηρεσιες και την εμφανιση της
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1