Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 1 10
Call-Girls 11619
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα λοιπον σε ολους. εκανα τον κοπο να γραψω την πρωτη μου κριτικη γιατι πραγματικα της αξιζει.

Λοιπον πρωτα απο ολα εβαλα τις μεγιστες βαθμολογιες που μου επιτρεποταν. Μακαρι να μπορουσα να βαλω ακομα ψηλοτερες.

Στα γεγονοτα λοιπον :Επικοινωνια στα Αγγλικα Αψογη.

Οι φωτογραφιες της ειναι ακριβεστατες... ψηλη, με υπεροχο κορμι και πολυ ομορφο προσωπο.

μονο αυτοι που θα ηθελαν μεγαλο στηθος μπορει να μεινουν λιγο παραπονεμενοι. Αλλα η Natasa θα φροντισει να το εχουν ξεχασει οταν θα φευγουν.

Η Natasa λοιπον ειναι μια πραγματικα καυτη κοπελα που νιωθεις οτι γουσταρει τρελλα αυτο που κανει....της αρεσει το sex.

Απιστευτα καθαρη ( ειναι πολυ τυπικη σε αυτο και καλα κανει), με πολυ φαντασια στο κρεβατι ( εκτος απο πρωκτικο που εξαιρειται).

Τρελλαινεται να της γλειφουν το μουνακι της, τα ποδια της, της αρεσει το 69, και μολις της αναψεις γινεται μια αγριογατα... αχορταγη στο sex.

Τελος για οσους τους αρεσει το strapon ,η Natasa θα πρεπει να ειναι η πρωτη τους επιλογη !

Εννοειται οτι θα την ξανασυνατησω.Οσο για το δωρακι της , το αξιζει μεχρι το τελυταιο ευρώ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
55
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2014
ερασιτεχνης!! προμοτορας..
04 Μαΐου, 2014
Ας την ενημερωση φιλε.Απο μακρια κανει μπαμ .Σημερα εκανες εγγραφη και αμεσως εβαλες και κριτικη !!!!! Μαλακία
04 Μαΐου, 2014
Γιάννη μου το μαντήλι σου...
04 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ακριβως αυτο λεω και στην κριτικη μου...οτι εκανα τον κοπο για πρωτη φορα να γραψω κριτικη ( και για να το κανω αυτο φυσικα και χρειαστηκε να κανω εγγραφη)...
04 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

απολυτα σωστο το σχολιο σου ...ερασιτεχνης...προφανως αφου γραφω οτι για πρωτη φορα κανω κριτικη...ειμαι εντελως καινουργιος εδω.... απλα θεωρησα οτι αξιζει τον κοπο. Τωρα οσον αφορα στο δευτερο σκελος της σχολιου σου ( προμοτορας) δεν θα σου απαντησω για τον απλο λογο οτι δεν ισχυει αλλά δεν μπορω και να στο αποδειξω...αρα ας περιμενουμε και οι δυο μας να γραφτουνε περισσοτερες κριτικες και τοτε θα φανει η αληθεια.
04 Μαΐου, 2014
μας επεισες
05 Μαΐου, 2014
Τρελλαινεται να της γλειφουν το μουνακι της, τα ποδια της, της αρεσει το 69, και μολις της αναψεις γινεται μια αγριογατα... αχορταγη στο sex.
.......
Και πόσα σου έδωσε για τις υπηρεσίες που προσέφερες? Ρε μεγάλε σε ντανα πήγες όχι να κάνεις σχέση.. Αντί να μας πεις αν τα παίρνει στο στόμα, στη μάπα, αν δέχεται δαχτύλιασμα στις τρύπες της, αν φιλάει, αν τρώει χρόνο μας είπες οτι της αρέσει να τη γλύφουν?
Την επόμενη φορά κάνε μαθήματα Marketing πριν την κριτική.. Δεν ξέρω αν είναι καλή αλλά την έθαψες την κοπέλα.
D
DIRTY7
05 Μαΐου, 2014
Με φιλιά τι κανει ?
05 Μαΐου, 2014
όταν λες για strapon ... σε γάμησε κι όλας ;;;
κι έδωσες 150€ για να στον κάνει φινιστρίνι με το strapon ;;;

κρίμα τα 150€ ... έχει εδώ μέσα μουστακαλήδες που θα σου πάνε τον κώλο αίμα ... ΤΣΑΜΠΑ ...
L
lakis33
06 Μαΐου, 2014
Έλα κάνει μπαμ ότι την έχει γράψει γυναίκα. Δελτίο τύπου είναι, δεν είναι περιγραφή.
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10