Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 132 10
Call-Girls 296802
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τηλέφωνο στην Ιόλη με διάθεση για πολύ Κατσικογάμης. Απάντησε με την πρώτη και κανονίσαμε ραντεβου για αργα το βράδυ.Στο τηλ φάνηκε λίγο διστακτική γιατι με ρώτησε αν έχω mail και που βρήκα το τηλέφωνό της.Τέλος πάντων το θέμα είναι οτι 3 ώρες πριν τη συνάντηση μου έστειλε μηνυμα οτι κάτι της έτυχε και δεν μπορεί να έρθει. Ευτυχώς που είχα χρόνο μπροστά μου και κανόνισα ραντεβού με την Jolie23. Αν θα την ξανασυναντούσα βάζω ίσως γιατι 2 ώρες full extra με 200-250 ευρώ είναι καλή τιμή για μένα απο τη στιγμή κιόλας που δεν τη δοκίμασα για να έχω πιο ολοκληρωμένη γνώμη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 14, 2028
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
200€
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
28 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
348
Πόντοι:
1.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Απριλίου, 2014
Εμεις περιμενουμε κριτικη για την Jolie23 . Το τι θα γινει με την Ιολη στο μελλον , στο μελλον.
01 Μαΐου, 2014
κριτικη για ραντεβου που δεν εγινε, τι νοημα εχει. Γραψε ενα σχολιο στο φορουμ οτι σε εστησε και τελειωσε.
Ειναι σα να γραφεις αρθρο στους 4Τροχους για αυτοκινητο που εχεις δει μονο σε φωτο.....Δεν ειναι ενημερωση αυτο.
Εβαλες και 3 στη συμμετοχη-διαθεση.....0 επρεπε να βαλεις, αφου δε συμμετειχε καθολου.
-1 απο εμενα δεδομενου οτι αυτο που εγραψες ΔΕΝ ειναι κριτικη για την κοπελα και τις υπηρεσιες της
02 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κριτική είναι για τη συμπεριφορά της κοπέλας.Όσο αφορά τη βαθμολογία είναι υποχρεωτικά κάποια πεδία.Καλό είναι να γράφουμε και το τι αρνητικό βλέπουμε...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3