Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 24 10
Call-Girls 65417
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ανταποδωσε για το ακυρο που εφαγα τις προαλλες! Ραντεβου στο λακομπα ( πολυ ωραιο ξενοδοχειο ) περιμενω στο lobby και βλεπω μια κοπελα να καθεται απεναντι και τρελαθηκα , εντομεταξυ λογω της μυοπιας μου ( αν και φοραγα γυαλια ) δεν καταλαβα οτι ηταν αυτη. Μου κανει αναπ. η αντριαννα , την παιρνω πισω , κοιταω και ηταν αυτη τελικα ! χαχαχα τελοσπαντων , ανεβαινουμε πανω , κανει ντουζ ( αν και ηθελα να κανουμε μαζι ) , βγαινει με την πετσετα εξω και Κατσικογάμης . social time και 2ος γυρος. Δεν μπορουσα να τελειωσω , Χμμμ; , και προσπαθουσε με πιπα για ωρα , της λεω μην κουραζεσαι ασε δεν πειραζει.

Τελικα , ηταν μια απιστευτη gfe εμπειρια. Δεν θελω να πω και αλλα γιατι την θελω για τη παρτη μου Γλώσσα

Thanks Adriana , hope to see you again bb !!! Έρωτας love your texting !

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 14, 2027
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Απριλίου, 2014
Στο χερι σου είναι ν ακυρωσεις την προηγουμενη κριτικη.
29 Απριλίου, 2014
Ρε παικτη σβησε τις 2 κριτικες και φτιαξε μια που να τις περιλαμβανει και τις 2. Τωρα εισαι σαν διπολικος Χμμμ;
29 Απριλίου, 2014
ο πρωτος γυρος που πηγε ??Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
N
nomercy
29 Απριλίου, 2014
καλημερα φιλε μου.Για λυσε μου μια απορια καθοτι ζαλισμενος.Δηλαδη πωσ στο ανταπωδωσε?σε πηρε απο μονη τησ τηλεφωνο?την πηρεσ εσυ?πωσ εγινε?
29 Απριλίου, 2014
Βλέπεις που βιάστηκες πριν? Αλλά και πάλι έπρεπε να γράψεις λίγα περισσότερα πράγματα στην κριτική σου με τα υπέρ και τα κατά της συνάντησης για να πάρεις και καμιά θετική ψήφο...
17 Δεκεμβρίου, 2014
καλησπερα φιλε!!!!! θα μπορουσα να εχω το τηλεφωνο της?
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6