Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 24 10
Call-Girls 65418
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η συνεννοηση ηταν σχετικα κομπλε , επειδη αυτη ηθελε στο λακομπα , αλλα λογω αποστασης της λεω στο κρεολι καλυτερα . Απαντησε καταφατικα αλλα με 30 λεπτα καθυστερηση. ΟΚ λεω no problem . Πηγαινω 20 λεπτα πριν την ωρα συναντησης , μπαινω στο δωματιο κ ισα που προλαβαινω να βγαλω το κινητο απο την τσεπη να της στειλω τον αριθμο δωματιου , στελνει sms και λεει οτι κατι ετυχε και δεν μπορει να ερθει στη γλυφαδα , ζητησε συγνωμη και ελπιζει να βρεθουμε αυριο . Της απανταω οτι ηδη ειμαι στο δωματιο ( θα αναγκαστω να πληρωσω + ειχα καβλες ) και μου κανει αναπ.

Λεω, τι στο καλο. Πιτσιρικα με χαρτζιλικι κ δεν εχει μοναδες? Τελοσπαντων, την καλω και μου λεει κατι ετυχε και συγνωμη και και και... της λεω , ναι ναι εγω τωρα τι θα κανω? Γιατι η αλλη κατω θα μου πει πληρωνε...Και μου λεει , αν μπορεις να περιμενεις μεχρι τις 1.00 . Ενω η ωρα ηταν 23.40 . Λεω , ναι θα περιμενω σαν μ*λακ*ς 1 ωρα ?

Απανταει λεγοντας οτι θα προσπαθησει να κουνησει τα πραγματα και ΑΝ μπορει θα μου στειλει μηνυμα. ΟΚ λεω και περιμενω 5-7 λεπτα. Εκει ειναι που ξενερωσα ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ! μου στελνει ενα μυνημα το οποιο πρεπει να πηγαινε στον "αλλον" για τον οποιον με εστησε . >

Επειδη μυριστικα τη δουλεια, στελνω > και λεει >

ΔΕΝ ξερω γιατι , ποτε , που αλλα με εστησε για εναν αλλο τυπο . Σηκωνομαι κ φευγω , ΠΛΗΡΩΝΩ , και παω σε κοντινο στουντιο να απαληνω τις καβλες μου.

Συμπερασματα δικα σας!!! Το ξερω οτι ΚΑΤΙ ΤΗΣ ΕΤΥΧΕ αλλα με εστησε για αλλον.

Αυτα.

Α! στο αν θα τη ξανασυναντουσα , βαζω ισως , γιατι οταν και ΑΝ ερθει στο δωματιο του χοτελι , να την ξεσκισω στο γαμισι μεχρι να κοκκινησει και να βγαζει σπιθες το νινακι της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 14, 2014
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2014
Φιλε μου μηπως πηρες άλλη κοπελια ? Γιατι η Αντριανα δεν δουλευει τοσο αργα το βραδυ και δευτερον ολοι , μα ολοι εμειναν ευχαριστημένοι !
26 Απριλίου, 2014
Εγω αναρωτιεμαι: Πρεπει να γραφονται κριτικες για συναντησεις που δεν γινονται; Η απλα να γραφουμε στο thread;

Επειδη τωρα επεσε ο μεσος ορος της χωρις κανεναν ιδιαιτερο λογο. Καλα στα @@ μου βασικα για τον μεσο ορο της απλα μηπως να το αποφευγουμε;

Ο παικτης μαλλον λογικα ειναι εκνευρισμενος αλλα δεν νομιζω οτι η συγκεκριμενη κριτικη πετυχαινει κατι
26 Απριλίου, 2014
ΜΑΥΡΟ
26 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγω δεν πιστεύω οτι υπάρχει κοπέλα που δεν εχει στησει (αθελα της η ηθελημένα) καποιο ραντεβου. Δεν συμφωνω να γραφονται κριτικες για ραντεβου που δεν γίνονται...ας σχολιαζεται το γεγονος καπου αλλου
S
Sc0rpi0s
26 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πιστευω οτι ειναι πολυ χρησιμες αυτες οι κριτικες γιατι μας δειχνουν ποιες ειναι οι σοβαρες και ποιες οι μουλαρες..
26 Απριλίου, 2014
Όταν συμπεριφέρονται μη επαγγελματικά καλά είναι να πέφτει ο μέσος όρος τους
(Updated: 27 Απριλίου, 2014) 27 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πιθανον. Αλλα ποιος μας εγγυαται καθε φορα οτι η κριτικη δεν ειναι αναληθης?
Αλλωστε ολες καποτε γινονται μουλαρες.. Αμα εβαζα κριτικη εδω ποιες με εχουν στησει εμενα θα πεφταν ολοι να με φανε...δεν θα το πιστευαν ;)
S
Sc0rpi0s
27 Απριλίου, 2014
Ναι ειναι πολυ λογικο να παρει εμφανιση 3 ενω δεν την εχει δει.
27 Απριλίου, 2014
Καλό είναι να αναφέρονται τέτοιες συμπεριφορές για να ξεχωρίζουν οι επαγγελματίες
27 Απριλίου, 2014
Δέν είναι σωστό να στήνουν στο ραντεβού, αλλά επίσης δεν υπάρχει λόγος να ρίχνουμε το μέσο όρο χωρίς να την έχουμε συναντήσει γιατί κατα την άποψη μου η κοπέλα είναι αξιόλογη πρόταση.
18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2