Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 49 10
Call-Girls 132133
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κατ' αρχην, μια επεξηγηση του τιτλου:
Η Αλεξανδρα ειναι δυσκολο ν' αναλυθει και να κριθει σε τομεις/ Ως συνολο ("πακετο"), την κατατασσω στο 10, εξ ου κι ο βαθμος στη σχεση "αποδοσης/τιμης" (Ενα στρογγυλο δεκαρι μπορει να τιμολογηθει οσο θελει, γιατι ειναι μονοπωλιο...)

Εμφανισιακα, ΞΕΧΑΣΤΕ τις φωτογραφιες που βλεπετε! Eνδεχομενως να εχει τη μικροτερη φωτογενεια απο καθε ατομο που γνωριζω! Ή οι φωτογραφιες δεν ειναι καλες.
Μαλιστα, σκεφτομουν να βαλω την επιλογη "Ψευτικες - Δειχνουν αλλη κοπελα", αλλα μετα θυμηθηκα οτι 1-2 απ' αυτες ειναι καπως αντιπροσωπευτικες, οποτε το τρολλαρισμα ανεσταλη...

Σωματικα, φυσιογνωμικα και κινησιολογικα, η κοπελα σ' αφηνει μαλακα.
Δεν ειναι η πιο ομορφη, αλλα (υποκειμενικα) μου εκανε πολλα κλικ και πιστευω, οχι μονο σε μενα... Εχει κατι το πολυ θελκτικο πανω της. Μια αυρα. Επισης, ειναι γλυκια - κατι που δε βγαινει καθολου στις φωτο.
Overall, θα τη χαρακτηριζα μια ΩΡΑΙΑ γυναικα. Χωρις υποσημειωσεις, επεξηγησεις, αστερισκους.
Μια ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ γυναικα.

Το σωμα της, ΣΩΣΤΟ - ουτε μοντελε, ουτε μπαταλικο, ουτε ψηλο, ουτε κοντο, ουτε πλαδαρο... Σωστο, και τελος! Αυτο που ποθει η πλειονοτητα (μαζι και εγω).
Το στηθος λιγο μικρο, αλλα την κανει τη δουλεια του. Ρωγες πεταχτες και ευερεθιστες.
Αιχμη του δορατος, η ΚΩΛΑΡΑ, μεσα στην οποια καταδυθηκα για μπολικα λεπτα, και αν το τραβαγα λιγο ακομα, δεν θα προλαβαινα ουτε καν να γαμησω...

Για το main event δεν θα αναφερω πολλα, καθως μαλλον δεν ειμαι και νο1 γαμιας in town.
Ασε που, παρολο που ειμαι μονο 26-, εχω μια δυσκολια στην ολοκληρωση τη 2η φορα + μια ξενερα με τις καποτες, με αποτελεσμα να μην κραταω και πολυ στο πηδημα... Παντως, καθ' ολη τη διαρκεια, η Αλεξανδρα ηταν αψογη και εκανε με το παραπανω τα χρεη της. Επισης, με προετρεπε να της ριχνω μπατσακια και δεχοταν deepthroat.
Στα μειον: Φανηκε λιγο επιφυλακτικη με το θεμα του δαχτυλιασματος (χωρις να με αποτρεψει αμεσα), ενω στην πιπα του β' γυρου εβαζε λιγο παραπανω δοντακι απ' ο,τι ηθελα, με αποτελεσμα να ξενερωσω. Βεβαια, ισως να μην τελειωνα ετσι κι αλλιως, αλλα επαιξε κι αυτο καποιο ρολο.

Επικοινωνιακα, εξαιρετικη. Μιλαει κατα 97% σαν Ελληνιδα, ειναι νορμαλ στα μυαλα της, συζητησιμη κλπ...
Μπορω να πω οτι μιλησαμε παραπανω απ' ο,τι επρεπε, αλλα οχι σκοπιμα για να μου φαει χρονο.
Στο τελος, προτεινα απο μονος μου τη ληξη -λιγο μετα τη 1 ωρα- αλλα ενδεχομενως να μπορουσε να κατσει και λιγο ακομα, δεδομενου πως δεν ειχε ραντεβου πιο μετα (εξ ου το 8). Αν καθοταν οικειοθελως, θα της εβαζα 10.

Σημειωνω πως ειναι η πρωτη φορα που στο ερωτημα αν θα ξανασυναντουσα την κοπελα, εβαλα "Ισως". Μεχρι στιγμης, δεν εχω συναντησει καμια 2η φορα και γενικα θελω να δοκιμαζω οσο το δυνατο περισσοτερες.
Ωστοσο, η Αλεξανδρα σαφως και αξιζει να ξανατιμηθει - εστω οχι στο εγγυς μελλον.

Τα λεφτα ειναι τσουχτερα, αλλα το "πακετο" τα αξιζει/ Σημειωνω πως, ενω την ειχα στο ματι απο τοτε που συναντησα τη Βικυ (καμια 3ετια πισω), το υψηλο κοστος, οι φωτογραφιες - σαμποταζ και διαφορες συγκυριες, την τελευταια στιγμη με κραταγαν.

Η συναντηση μας διημηφθη στο Royal, στο Σκαραμανγκα, το οποιο ειναι κλασεις ανωτερο απο Lacoba, Prive κλπ, αλλα εχει ως μονο μειον την ελλειψη παντοφλων μιας χρησης/ Κατα τα λοιπα, ειναι σουπερ!!
Κοστος δωματιου: 30 ευρω, συν κατι μπιχλιμπιδια που πηρα (νερο - κοκα κολα). Αν εσεις μπορειτε να κορακιασετε, ΟΚ, αλλα εγω εχω ως παγια πρακτικη μου να περιλαμβανω και τα αναψυκτικα στην τιμη... Και, φυσικα, το δωματιο.
Μονο ετσι μπορει να γινει πληρης "προσομοιωση" για τον αναγνωστη.


Καλα πηδηματα και καλο Πασχα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 1970
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
205€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
26 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.786
Πόντοι:
2.537
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2014
Ετσι ειναι οπως τα λες φιλε μου. Οτι πληρωνεις παιρνεις. Καποτε την ρωτησα γιατι κραταει τετοιο τιμολογιο. Και απαντησε γιατι ετσι διαλεγω εμμεσα τους πελατες. Για πρωτη φορα την ζητησα 1,5 ωρα. Και μπορει να μου εφυγαν 250 με το ξενοδ. αλλα η εμπειρια εμεινε.
18 Απριλίου, 2014
H Αλεξάνδρα είναι από τα κορυφαία cg που υπάρχουν αυτή την στιγμή και πραγματικά πολύ ωραία γυναίκα.

Γιατί θα έπρεπε να κάτσει παραπάνω μαζί σου οικειοθελώς, για την χαρισματική σου προσωπικότητα; Η Αλεξάνδρα είναι επαγγελματίας και πολύ σωστή μάλιστα.
18 Απριλίου, 2014
Εγω απλως εξηγησα γιατι δεν εβαλα παραπανω...

Πχ, αν βαλεις 10 σε καποια που απλα κανει τη δουλεια της, τι θα κρταησεις για εκεινη που κανει το κατι παραπανω?

(Για τα 9αρια στην εμφανιση το ξανασκεφτηκα και σε καμια περιπτωση ΔΕΝ αλλαξα γνωμη.
Οι φωτογραφιες την αδικουν καταφωρα!!!)
19 Απριλίου, 2014
πολυ καλη η κριτικη σου αδερφε, ειμαι και εγω μεγας φαν της Αλεξανδρας...
ομως δεν καταλαβαινω γιατι περιλαμβανεις στο κοστος τα εξοδα για το δωματιο και τα αναψυκτικα...
αλλος μπορει να γουσταρει Ιντερκοντινενταλ με 250€ και μια Dom Perignon για να μην ξεραινεται ο λαρυγγας... θα επρεπε να βαλει κοστος συναντησης 1200??...
19 Απριλίου, 2014
Ευχαριστω για το σχολιο.

Το κοστος το περιλαμβανω για να ειναι συγκρισιμο με City Tour.
Φυσικα, αν ηθελα 5αστερο και Don Perignon θα ηταν παραλογο να το καταγραψω, αλλα τωρα που περιλαμβανω μονο τα στοιχειωδη (δωματιο ημιδιαμονης και ο,τι απλουστερο για να πιεις), νομιζω πως χρειαζεται.

Επισης, νομζω πως η συντριπτικη πλειοψηφια απο μας, δεν καλει τις κοπελες στο σπιτι. Οποτε, ειτε παει σε μπουρδελο, ειτε σε στουντιο, ειτε σε CG, ειτε σε CT, το κοστος του "χωρου" τον βαραινει ;-)
23 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε, μπορείς να γράψεις εδώ ή μου στείλεις μήνυμα με το τηλέφωνο του πρακτορείου; Να σαι καλά.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6