Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 7 10
Call-Girls 13515
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βλέποντας το μωράκι αυτό, μπήκα σε πειρασμό να δοκιμάσω τι λέει.

Μικρή ηλικία, αδύνατο κορμάκι - ο συνδυασμός που με φτιάχνει.

Άψογη συνεννόηση με το γραφείο και 45 λεπτά μετά χτύπησε η πόρτα.

Πρώτη εντύπωση θετικότατη. Ένα ψηλό πιπινάκι, με μακρυά λεπτά πόδια και φατσούλα 18χρονης.

Μάτια καστανοπράσινα, γλυκό προσωπάκι και φακίδες στη μύτη - τρελαίνομαι για φακίδες!!!! Το πρόσωπό της είναι πιο παιδικό από ότι στις φωτο.

22 χρονών Ουκρανή που σίγουρα δείχνει μικρότερη - εάν δεν μου το έλεγε θα υπέθετα 18 - 19.

Φόραγε ψηλοτάκουνες γόβες και καλοκαιρινό φορεματάκι - κορμάκι μοντέλου. Λεπτά ωραία πόδια, μικρή μέση, ωραίο κωλαράκι και ανύπαρκτο στήθος με καγκελωτές και ευερέθιστες ρώγες. Άβαφα νύχια χεριών (ωραία μακριά δάχτυλα) και περιποιημένα βαμμένα νύχια ποδιών.

Μετά το μπάνιο βγήκε μόνο με το string και τις γόβες όπως της ζήτησα και απόλαυσα ένα γλυκό πιτσιρίκι με νεανικό σφιχτό κορμί και χαμογελαστή φατσούλα.

Στην εμφάνιση τα μόνα αρνητικά τα τατουάζ (3 όπως φαίνονται στη φωτο - χέρι, μέση, κάτω από το στήθος).

Στον αγώνα αρκετά καλή χωρίς να κάνει κάτι εξωπραγματικό.

Φιλιά βαθιά με γλώσσα, χαμούρεμα και χάδια με πάθος και διάθεση εκ μέρους της.

Η πίπα της θέλει δουλειά. Τον εξαφάνισε μεν όλο στο στόμα αλλά σίγουρα η τεχνική της θέλει βελτίωση.

Στο σεξ αληθοφανή βογγητά, ωραία στησίματα, δεκτική και υπάκουη στην καθοδήγηση χωρίς να παίρνει ιδιαίτερες πρωτοβουλίες.

Στα 4 η θέα εξαιρετική όπως και όταν είχε τα πόδια της στους ώμους μου: τα καλοσχηματισμένα πόδια της είναι λεπτά και φαίνονται ακόμα μακρύτερα.

Πίπα με κάλυψη λόγω επιλογής μου και ολοκλήρωση δύο γύρων στο σώμα της όπου και τα έτριβε πάνω της γελώντας.

Γενικά μια ευχάριστη εμπειρία - συνίσταται σε πιπινολάτρης που αγαπούν μοντελέ κορμάκια και όχι έμπειρες γυναίκες που κάνουν παπάδες στο κρεβάτι και έχουν τα πιασίματά τους.

Μιλα αρκετά καλά αγγλικά και είναι ευχάριστη και χαμογελαστή.

Το ίσως σε πιθανή νέα συνάντηση συνίσταται στο ότι δεν με απογείωσε αλλά μου άφησε όμως καλές εντυπώσεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 02, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
4 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού