Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 203 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η ημερομηνια ειναi ενδεικτικη

συναντηση μετα απο 4-5 τηλεφωνηματα,κ αφου περασαν κανα 2-3 μερεσ
φτανει στο ξενοδοχειο στην ωρα τησ,ανοιγω,κ μονο που δεν πηδηξα απο το παραθυρο.
παμε σε λεπτομερειεσ.
ψηλη περπιπου 1,75,αδυνατη προσ σκινυ,προσωπο γαβ γαβ9(αλλα γιαπολυ γαβ γαβ λεμε),στηθοσ "φτιαχτο",κωλοσ σχεδον ανυπαρκτοσ.
για να ειμαι ειλικρινησ,τιποτε απο τα παραπανω (εκτοσ απο το υψοσ),δεν ειναι του γουστου μου.
ηλικια 40++ σιγουρα.
επιθετικη(για το σεξ εννοω) σε προκαταρκτικα αλλα κ κυριωσ πιατο, για τα δικα μου γουστα,με την κακη εννοια επιθετικη,
στα ορια του "θρασουσ".ειχε το στυλ εχω μουνι,κ κανω οτι θελω οτι γουσταρω,σασ "γαμαω" ολουσ.
με χαλασε το ολο σκηνικο,αλλα δεν ειχα χρονο για αλλα κασκαντερλικια.
παμε στα του αγωνα.
μπανιο απο μερουσ τησ.
επιθετικα γωσοφιλα,με ασχημο τροπο,σε σημειο να δυσανασχετω.
πιπα βαθια μεν(το προσπαθει να τον παρει ολον στο στομα),με πολλα σαλια,αλλα καμια αιθηση πιπασ απο μερουσ μου,
κατι σαν αεροπιπα,τον βαζει τον βγαζει,καπωσ σαν να φυσαει,κ δεν το ευχαριστιεσαι.
στον κυριο αγωνα,συνεχισθηκε η επιθεση,αλλα παλι με ασχημο τροπο.καποια στιγμη την σταματησα,κ την γυρισα οπωσ ηθελα,
αλλα παλι αντιδρουσε.
δυνατο σφυροκοπημα δεν αντεχει,μην λεμε μαλακιεσ,μολισ την καργαρα τραβιοταν εσπρωχνε,κ προσπαθουσε να αλλαξει σταση
2 φορεσ τελειωμα σε διαστημα 1 ωρασ,αλλα με αισθηση κενου,οχι πληροτητασ.
με το που περασε η 1 ωρα διακτινιστηκε.
θελω να ξαναπω το ασχημο στυλ ,"επιθετικοτητασ",σε αυτη την σνευρεση...
και μην μου πουν καποιοι,οτι ετσι ειναι το PSE διοτι εχω συνευρεθει με αλλεσ με στυλ PSE Κ περασα σουπερ(εχω γραψει σχετικεσ κριτικεσ κ μηνηματα)
εγω θα το ελεγα ESE (effrontery)..ειναι πωσ να το πω,το στυλ,τησ κλασικησ,παλαιοτερησ εποχησ ,πουτανα ,που τησ εδωσεσ καποια περισσοτερα
χρηματα,για περισσοτερο χρονο

οσο για το squirt που γραφουνε καποιοι,μηπωσ παρατηρησανε οτι εχει ενα μπουκαλακι νερο ,κ πινει συνεχεια???

συνολο γραφω 80 € ,διοτι βαζω κ το ξενοδοχειο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 03, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
SPORT200
Σεβαστός
Εγγραφή:
29 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
261
Πόντοι:
1.520
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Απριλίου, 2014
πάντως εγώ φιλαράκι την έχω πάρει 3 φορές - μπουκαλάκι με νερό δεν έχω δει... Χμμμ; - (και μην μου απαντησεις γιατι δεν έχω γραψει κριτικη μεχρι τωρα - για την μαρινα με εχουν υπερκαλυψει με τις κριτικες τους οι συναγωνιστες) . Κατά τα άλλα γούστα είναι αυτά και κάθε άποψη σεβαστή ... καλο βολι με την επομενη ...
05 Απριλίου, 2014
επιτελους!!! που βρεθηκε καποιος να πει την απολυτη αληθεια..
(Updated: 06 Απριλίου, 2014) 05 Απριλίου, 2014
Έτσι, για την ακρίβεια, κάθησα και μέτρησα: από τις πενήντα πέντε κριτικές που υπάρχουν για τη Μαρίνα, οι πενήντα είναι από πολύ καλές ως αποθεωτικές, μια είναι "έτσι κι έτσι" και τέσσερις από δυσαρεστημένους. Ο καθένας μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματά του για το ποιος λέει ψέματα. Πάντως η υποψία πέφτει σε αυτόν που δεν έχει γράψει καμιά κριτική και όταν βρίσκει την ευκαιρία μπαίνει σε εκείνες των άλλων για να τη θάψει Γερο-μύστης.
06 Απριλίου, 2014
μπουκαλάκι με νερό?
speed παίρνει πριν πηδηχτεί αυτή κ κάνει έτσι?
06 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι λογο εχω να πω ψεματα dutchman???
κατεθεσα την προσωπικη μου εμπειρια..με το ιδιο σκεπτικο,θα μπορουσα κ εγω να πω για τισ "καλεσ" κριτικεσ οτι ειναι ψευτικεσ,η οτι αυτοι που τισ γραφουν ειναι αγαμητοι,η απειροι.θα μπορουσα ειπα να το πω, δεν το λεω...
αλλωστε ,ο καθενασ μπορει να κρινει,απο την ιστορια του,τισ κριτικεσ,κ τα μηνυματα του εδω μεσα...
για κοιτα λιγο καλυτερα
06 Απριλίου, 2014
SPORT200, είμαι σίγουρος ότι δεν είπες ψέματα, απλά δεν ταιριάξατε. Αλλά δεν αναφέρθηκα σε σένα, σε άλλον αναφέρθηκα, που πετάγεται κάθε φορά να θάψει τη Μαρίνα χωρίς να έχει γράψει ποτέ καμιά κριτική! Εσύ έγραψες έντιμα την άποψή σου και δικαίωμά σου είναι να την έχεις και φυσικά δε γίνεται να συμφωνούμε όλοι σε όλα! Συγγνώμη πάντως αν θεώρησες ότι "την είπα" σε σένα.
10 Απριλίου, 2014
αγαπητοι συναδελφοι ενω εχω βρεθει με την μαρινα και η αιτια ηταν οι καλες κτιτικες, δεν ειχα ανεβασει την προσωπικη μου εμπειρια.Λαθος ισως,ομως ετσι εγινε και δεν αλλαζει.Οι λογοι που γραφω αυτο το σχολιο ειναι 1 για να αποκαταστησω το λαθο μου που δεν ανεβασα κριτικη και 2 για να συμφονησω απολυτα,πιο απολυτα δεν γινετε με τον φιλο σπορτ200.
10 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

.. δεν εισαι ο μονος που συμφωνει απολυτα!! με τον sport200...
11 Απριλίου, 2014
εγω δενε χω εμπειρια με την πορνη αυτη αν και προσπαθω αυτες τις μερες...εχω προσπαθησει κι αλλη φορα αλλα τιποτα...
θα κανω μια ερωτηση σε οσους δεν αρεσε η Μαρινα ως εμφανιση και κυριως θα ρωτησω τον sport200 γιατ δεν της ειπες δε μου αρεσεις φευγω???τι φοβηθηκες γιατι εμεινες...εγω αν την πετυχω και παω και δε μου αρεσει θα φυγω δε το συζηταω και το ξενοδοχειο ας το πληρωσει αυτη...
11 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ρε τύπε sport 2 καταθέσεις σε 1 ώρα με μια κοπέλα που ηλικια 40++ σιγουρα,αδυνατη προσ σκινυ,κωλοσ σχεδον ανυπαρκτοσ,προσωπο γαβ γαβ9(αλλα γιαπολυ γαβ γαβ λεμε),δεν ειναι του γουστου μου.

επιθετικη(για το σεξ εννοω) σε προκαταρκτικα αλλα κ κυριωσ πιατο, για τα δικα μου γουστα,με την κακη εννοια επιθετικη,

επιθετικα γωσοφιλα,με ασχημο τροπο,σε σημειο να δυσανασχετω.

δυνατο σφυροκοπημα δεν αντεχει,μην λεμε μαλακιεσ,μολισ την καργαρα τραβιοταν εσπρωχνε,κ προσπαθουσε να αλλαξει σταση

πως τα κατάφερες ρε θηρίο Χμμμ; είσαι μεγάλος ήρωας
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2