Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 38 10
Call-Girls 73545
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σήμερα το μεσημέρι λοιπόν κανονίζω με την κοπέλα για Lacoba, έρχεται στην ώρα της με ένα πολύ όμορφο μαύρο βινύλ παντελόνι και κόκκινη μπλούζα πολύ sexy και δροσερή, ενώ όταν αρχίζει να γδύνεται φορούσε ωραία εσώρουχα με λουλούδια στο κλίμα της εποχής(ααχ Ανοιξη.) Εγώ έτοιμος για τον αγώνα, ενώ η μικρή μπήκε να φρεσκαριστεί είχε φυσικά το αφρόλουτρο της και listerine μαζί. Βγαίνει και την ξαπλώνω για να κάνω παιχνίδι να χαλαρώσω απο την αισχρή δουλειά μου που είχα κάνει κοπάνα για 1 ωρίτσα και αρχίζουμε τα φιλάκια και το πιπίλισμα στίς ρόγες της, που έχουν πολύ ωραίο σχήμα και μέγεθος, ενώ το στήθος μικρούλι δυαράκι και πεταχτό μια χαρά.Κατέβηκα χαμηλά και ξεκινάω το γλύψιμο στο μοσχομυριστό μουνάκι της, ενω μου πετάει την ατάκα πως δεν υπάρχει καλύτερο ξεκίνημα απο ενα ωραίο γλύψιμοΓλώσσα Σύντομο στοματικό γιατί ειχα γίνει είδη πέτρα, πέρασμα προφυλακτικού και ιεραποστολικό ενώ σκεφτόμουν πως θα μπω στο στενό της αιδοίο, το οποίο με λίγο πίεση και αναστεναγμούς εισχώρησε όλο.Χαλαρές διεισδύσεις με διακριτικές φωνούλες και φιλάκια και σε κανα πεντάλεπτο μας βρήκε το τέλος μέσα της.Ντουζάκια και μετά απο κανά πεντάλεπτο, ξεκινήσαμε τα χάδια γιατί είχα πολλές καύλες το σχολίασε και η ίδια ενω δεν είχα αδειάσει για κανα πενθήμερο που μάλλον είναι λάθος τελικά θέλει να πας προετοιμασμένοςΜαλακία.69 για αρχή και turbo ο μικρός reverse cow αργό, γιατί κόντευα να εκραγώ με αυτό το θέαμα απο το κωλαράκι να ανεβοκατεβαίνει, γύρισμα στα τέσσερα για την τέλεια θέα πίσω ανάρτησης να κουνιέται και μετα απο κανα δεκάλεπτο τέλος.Είχε μείνει κανα εικοσάλεπτο και σκέφτηκα για τρίτο γύρο που είναι συν 20 ευρώ, αλλά επειδή είχε ραντεβού καπάκια κάτσαμε να τα πούμε γιατί είναι συζητήσιμη κοπέλα και παρά την ηλικία της έχει άποψη για πολλά θέματα.Την στενοχωρεί που την λένε τσιγγάνα ενώ έχει λευκό δέρμα που απλά σκουραίνει το καλοκαίρι όπως όλων, τωρα δεν θα κάνουμε ανάλυση του γενεολογικού της δέντρου, σημασία έχει οτι είναι μια γλυκιά κοπελιά 24 ετών, που εγώ πέρασα πολύ όμορφα μαζί της και θα την ξαναδώ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 03, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
NBAZ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
1.576
Πόντοι:
2.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anon.

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού