Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 6 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δεν θα έμπαινα στην διαδικασία να γράψω τια την συγκεκριμένη κοπέλα διότι πιστεύω πως οι προηγούμενοι έχουν γράψει ήδη αρκετά και όποιος θέλει να πάει γυρεύοντας (όπως εγώ π.χ.) δεν έχει παρά να δοκιμάσει. Η ημερομηνία της συνάντησης είνα ενδεικτική. Γενικότερα είναι έυκολο να την πατήσει κανείς από τις φωτογραφίες μιας και δείχνει πολύ δροσερό κορίτσι για να του πετάξεις τα μάτια έξω. Δυστυχώς όμως η πραγματικότητα απέχει πολύ. Η πιτσιρίκα είναι αδυνατούλα και ξανθούλα γύρω στα 23 και από κοντά δεν μπορώ να πω πως δείχνει τόσο εντυπωσιακή όσο στις φωτογραφίες, χωρίς όμως αυτό να σημαίνει πως δεν ειναι αυθεντικές. Στις υπηρεσίες της δεν προσφέρει CIM, CIF, COB αλλά δίνει κωλαράκι όπου και το τίμησα δεόντως μιας και είχα πάει στοχευμένα για αυτό από την αρχή. Δυστυχώς όμως το σώμα της και ο κώλος της γενικά δεν είναι στην πραγματικότητα τόσο πέτρα όσο θα περίμενα από τις φωτογραφίες. Στον αγώνα δεν κάνει τίποτα ιδιαίτερο. Πρωτοβουλίες και διάθεση για σεξ πολύ λίγη και αν δεν έδινε κωλαράκι νομίζω πως θα ήταν η φόλα του αιώνα για μένα μέχρι στιγμής. Γενικά δεν θα μπω σε περισσότερες λεπτομέριες του αγώνα μιας και προσπαθώ να ξεχάσω την συνάντηση μας αφού δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο. Το γραφείο γενικότερα το έχω δοκιμάσει ξανά με άλλη μια κοπέλα στο παρελθόν και δεν είχα παράπονο. Θα έλεγα πάντως πως την συγκεκριμένη κοπέλα μάλλον πρέπει να την πληροφορήσουν πως ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος σε αυτή την κατηγορία/ηλικία και πως για τις υπηρεσίες που δεν κάνει αλλά και για τα λεφτά που ζητάει θα πρέπει να αναθεωρήσει την στάση-συμπεριφορά της (για να μην πω τίποτα χειρότερο). Εγώ τουλάχιστον δεν θα την ξανασυναντήσω την συγκεκριμένη και δυστυχώς την πάτησα αν και είχα διαβάσει τόσα και από πιο έμπειρους παίχτες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 22, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Taurus69
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαρτίου, 2014
Η γκομενα πρεπει να σας ευχαριστεί με τέτοια δημοσιότητα που τις δίνεται. Προφανώς υπαρχουν πολλοί που θέλουν να πετάξουν τα λεφταδουκια τους.Κεφάλι σε τοίχο!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1