Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 7 10
Call-Girls 43863
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αυτοι οι στίχοι του αγαπημένου Γιάννη Μηλιώκα μου ήρθαν για τίτλο κριτικής..
Μάγκες δε θα είμαι αντικειμενικός..πέρασα γαμάτα!!
Ότι καλύτερο έχει τύχει στη μικρή πορνοκαριέρα μου!!
Συνεννόηση,με το γραφείο άψογη,η καυλιάρα φωνή του τηλεφώνου ήταν κατατοπιστικότατη,ακριβέστατη κ εν τέλει η κοπέλα συνεπέστατη στο ραντεβού!!
Χτυπά ο κώδων την προκαθορισμένη ώρα,ανοίγω κ μου πέφτουν τα σαγόνια!!
Με τα τακούνια μου έριχνε μισό κεφάλι κ είμαι κ 1,80!!Σηκωνόμουν στις μύτες για το αναγνωριστικό γλωσσόφιλο(που εκείνη επεδίωξε)!!
Ως γνήσιος Bon Viveur,πρόσφερα κρασάκι,ξινόμαυρο Νάουσας,απο τα καλύτερα κρασιά της Ευρώπης και ΠΟΠ(προστατευόμενη ονομασία προέλευσης) για τους γνωρίζοντες..
Ας πάμε όμως στα βασικά..Οι 2 πρώτοι προλαλήσαντες με έχουν καλύψει γενικά,αλλά θα πω κ εγώ την εμπειρία μου.
Η κοπελα ευγενέστατη,προσηνής κ ευπροσήγορη (ανοίξτε το λεξικό να δείτε τι σημαίνουν)..
Πανέμορφη,προσωπάρα,ματάρες,κορμάρα..ο μόνος λόγος που δε βάζω 10 είναι οτι τα κρατάω για τη γυναίκα μου (αν κ όταν).
Άψογο αδύνατο κορμί,με πεταχτό κωλαράκι που δε χορταίνεις να θωπεύεις,μικρό-πορτοκαλάκι-στήθος με καυλιάρες ρωγίτσες που περίμεναν να τις τριγύσω..
Ξεκίνησα εγώ με γλύψιμο στα τέλεια καλοσχημαρισμένα δαχτυλάκια ποδιών για αρχή κ έπειτα κατευθύνθηκα στο υπέροχο μουνάκι της..αααααχχχ!!!
Αληθινότατες κ με μέτρο κραυγούλες-εντονες ανάσες-κ πολλά υγρά απο μέρους της!!
Αν μπορούσα θα την έγλυφα μέχρι να λιώσει!!
Ήρθε η σειρά της όμως να τον αρπάξει στο στόμα κ να αρχίσω εγώ τις άναρθρες κραυγές..
Απο τις καλύτερες πίπες που μου έχουν πάρει ΙΧ γκόμενες κ CG..κ δεν υπερβάλω καθόλου.Πότε με πίεση,πότε με τεχνική,ήταν μία πίπα με πολύ μεγάλη μαεστρία,καθόλου μονότονη κ με εναλλάγές που με εξίταραν!!
Κ έρχεται η ώρα να σκουφωθώ..ωχ παναγία μου (μέρες που είναι)..
Ποια στάση σου αρέσει περισσότερο;ρωτάω..
Εγώ απο πάνω,μου λέει,κάτσε κ θα δεις!!
Δεν έχω να πώ πολλά,τα είδα όλα!!
Μετά απο λίγο τη γύρισα σε ιεραποστολικό(Θοῦ, Κύριε, φυλακὴν τῷ στόµατί µου) κ εκσπερμάτισα άφθονο σπέρμα στην πανέμορφη φατσούλα της!!
Για ντουζάκι κ οι 2 κ μετά χαλάρωση με μασαζάκι απο μέρους μου!!
Παρασύρθηκα όμως,ξεχάστηκα,πέρασε η ώρα κ χτύπησε το τηλ του οδηγού..έμεναν μόνο 5 λεπτά!! Λύπη
Τη ρώτησα αν μπορεί να κάτσει ένα τεταρτάκι ακόμη,για να προσθέσω ένα ακόμη γύρο με αυτόν τον τσολιά!!
Πολύ ευέλικτη στο ωράριο,τυχερός εγώ που δεν είχε άλλο ραντεβού μετά κ έμεινε για να απολαύσω κ την όπισθεν..
Έδειχνε οτι πόναγε,έβαζε το χεράκι για να με κρατήσει σε απόσταση,εγώ της φόρεσα χειροπέδες τις οποίες δέχτηκε να βάλει κ την έδεσα στο κάγκελο του κρεβατιού..το κωλαράκι της ήταν δικό μου,δε μπορούσε να κάνει τπτ!!
Τελείωμα για δεύετρη φορά στο πρόσωπο κ ντουζάκι ξανά μαζί με την κουκλίτσα!!
Έδωσα το αντίτιμο με κάτι παραπάνω για το έξτρα τεταρτάκι κ έφυγε με ένα αποχαιρετιστήριο γλωσσόφιλο!!
Όσο υπάρχει αυτή στον πορνοχώρο,δύσκολα θα πάω με κάποια άλλη.
Κ το λέω εγώ που είμαι λάτρης του καινούριου κ των αλλαγών..

Υγ. Φεύγοντας ξέχασε να πάρει τα χρήματα το χαζούλι,τηλεφώνησα στο γραφείο,ανέφερα ποιο ραντεβού είμαι,με ρώτησαν αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα κ τους εξήγησα περι τίνος πρόκειται..η κοπέλα γύρισε με τον οδηγό κ της έδωσα τα χρήματα!!

Συστήνεται ανεπιφύλακτα!!
Είναι για πολλά..ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 21, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
manaconda13
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
2.322
Πόντοι:
2.420
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, alpula, seasunsex

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2014
Με αυτά που γράφεις με έπεισες. Κλείνω τώρα. Γλώσσα
22 Μαρτίου, 2014
Ωραια κριτηκη ευγε , ξεχασε και το μαρουλι ;; Απο οτι φαινετε πεζι για την φανελα πιο πολυ Γερο-μύστης θα το τιμησο λειαν συντομος το πιπινακι Κατσικογάμης Γερο-μύστης
22 Μαρτίου, 2014
ξεχασε τα χρηματα??????μας δουλευεις και δεν την φωναξες και εσυ αμεσως να τα παρει,μαλλον ηθελες να την ξανακανεςι να ερθει
22 Μαρτίου, 2014
210 ????????????????????????

Εμμμμ Εμμμμ Εμμμμ
S
Sc0rpi0s
22 Μαρτίου, 2014
Τα φράγκα τα είδα αφού είχε φύγει,ξεχασμένα πάνω στο γραφείο του υπολογιστή!!
Μάλλον με ερωτεύτηκε το χρυσό μου..χεχε ΈρωταςΈρωτας
(Updated: 22 Μαρτίου, 2014) 22 Μαρτίου, 2014
210 και κάτι το ξενοδοχείο, φτάνουμε κοντά στα 250, αλλά βέβαια ο "έρωτας" είναι ανεκτίμητος! Μεγάλο χαμόγελο
22 Μαρτίου, 2014
άψογη κριτική που καλύπτει τόσο τη δράση όσο και τη συμπεριφορά της κοπέλας. Συνάδελφε μόλις απέκτησα άλλη μια υποψήφια χάρη στην περιγραφή σου.
22 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χτυπησε ο κωδων λεει ο αλλος λεει 210 και κατι το ξενοδοχειο ,ξεχασμενα πανω στον υπολογιστη τα φραγκα και τα ειδε μετα,οτι να ναι
23 Μαρτίου, 2014
Παιδιά μην τρελαίνεστε..σπίτι μου ήρθε η κοπέλα,δεν ανέφερα τπτ για ξενοδοχείο!
Κ τα 180 στο βασικό πρόγραμμα,για την εμφάνιση κ της υπηρεσίες που προσφέρει σε συνδυασμό με το οτι είναι Ελληνίδα μου φαίνονται νορμάλ,αν σκεφτείτε οτι κάτι μπάζα αλλοδαπά ζητάνε 130-150..
Έμειναν κ τα φράγκα στη χώρα,βοήθησα την ανάπτυξη του Σαμαρά!!
23 Μαρτίου, 2014
κοιτα φιλε αφου ειναι ελληνιδα αλλαζει το πραμα.
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10