Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 204 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με την Μαρίνα έχω καταφέρει να συναντηθώ στο παρελθόν μονάχα 2 φορές και αυτές με αρκετή δυσκολία και αναβολές. Η εμπειρία μου με την γυναίκα υφαίστειο δεν μπορεί να είναι διαφορετική από αυτή των υπόλοιπων συναθλητών. Η ημερομηνία είναι ενδεικτική. Η κοπέλα είναι γεννημένη για πούτσο και τον ζητάει όπου σταθεί και όπου βρεθεί. Όπως σωστά είπαν αρκετοί είναι λες και παίζει σε τσόντα δίχως αύριο. Η πίπα της είναι καταπληκτική και πραγματικά μπορεί να σου τον εξαφανίσει για πλάκα! Κάνει περιποίηση όλης της γύρω περιοχής και αν δεν την σταματήσεις είναι πολύ εύκολο να σε τελειώσει χωρίς να το καταλάβεις. Αντέχει στο σεξ σε όλες τις στάσεις αλλά εκεί που γουστάρει πιο πολύ είναι όρθια και να κοιτάζεται στον καθρέφτη όσο την πηδάς. Είναι μια VFM περίπτωση για άγρια γούστα και πολύ τσαπού! Δεν συνιστάται σε όσους πάσχουν από καρδιά, σε όσους δεν μπορούν να γαμήσουν πάνω από 1 φορά στην μία ώρα και σε όσους ψάχνουν να βρούν κάποιο πρόσωπο μοντέλου. Είναι η τύπισσα της διπλανής πόρτας που απλά θέλει ξέσκισμα. Πραγματικά μακάρι να βρίσκαμε τέτοια διάθεση και συμμετοχή / τιμή σε άλλες που κυκλοφορούν αυτή την στιγμή στην πιάτσα. Η βαθμολογία σε κάποια σημεία θα ήταν υψηλότερη αν με άφηνε το σύστημα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 12, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Taurus69
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαρτίου, 2014
δεν εχω αποψη από τη κοπελα ακομα , αλλα εισαι πολύ μεγαλος στη κριτικη σου .... τα ειπες όλα και ωραια σε 10 γραμμες
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
18 Μαρτίου, 2014
φαινεται οτι στα καταπιε απο..ευγνωμοσυνη!! που γραφτηκες χτες για να την διαφημισεις...
24 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στον ελεύθερο σου χρόνο φαντασματούλη τρωμπάρεις ήθελα να ήξερα; ΜαλακίαΜαλακία με 50 κριτικές η Μαρινάρα λες να χρειάζεται διαφήμιση από εμένα; Τράβα καμια παχιά και τα λέμε ύστερα... Μαλακία
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3