Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 38 10
Call-Girls 73557
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η στερημένη σεξουαλικά ελλαδίτσα παίρνει τελικά αυτό που της αξίζει..

Αδιάφορες ρουμάνες που στη πατρίδα τους ούτε σε μπουρδέλο δεν θα τις δεχόντουσαν, εδώ βαπτίζονται cg..

Λοιπόν, βγάλτε το φωτοσοπι από τις φωτό και θα δείτε τι παίρνετε.. Σωματάκι καλό πιπινοειδές που επιβιώνει λόγο μικρής ηλικίας καθότι παντελώς αγύμναστη..

Φάτσα αντίθετη με τα εκλεπτυσμένα μου γούστα με μεγάλη μύτη και τσιγγάνικα χαρακτηριστικά..

Καθαριότητα σε μέτρια επίπεδα, ντύσιμο λαϊκής αγοράς και σόσιαλ μηδενικό..

Στον αγώνα τουλάχιστον δείχνει προθυμία και παίρνει πρωτοβουλίες αλλάζοντας συχνά στάσεις. Επιπλέον προσπάθησα να ρεφάρω τη κακή εντύπωση που μου έδωσε δίνοντας το σπέρμα στη φάτσα της, αλλά η πόρνη τραβήχτηκε τελευταία στιγμή και έλουσα τα σεντόνια.. Μείον και εδώ..

Χρόνο δεν τρώει και έκανε προσπάθεια για 2η φορά, αλλά το πνεύμα είχε ήδη αποσυρθεί..

Υ.Γ. Υπάρχουν κριτικές που δίνουν σε αυτή τη φάτσα 9 και 10.. Υποκλίνομαι στο ελληνικό γούστο.. Money Mouth

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 14, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Josex
Μέγας
Εγγραφή:
17 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.118
Πόντοι:
4.365
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαρτίου, 2014
S' efharisto gia tha orea logia sevoume tin gnomisou alla ta gousta diaferoune, tha protimousa horis na pw polla na afiso tous alous na vgaloune simberasmatha s'afta pou egrapses!!!!ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
14 Μαρτίου, 2014
Κι εγώ το πιστεύω ότι 9 στις 10 κριτικές για τη ρουμάνα είναι αληθινές. Τι να πεις...
Τουλάχιστον ας προειδοποιήσουμε τους πιο απαιτητικούς..
14 Μαρτίου, 2014
Μιας που τα σχολια ειναι "ελεγχομενα", νομιζω πως οι mods πρεπει να αποκλεισουν καθε δυνατοτητα των κοριτσιων να απαντανε σε κριτικες.
Ειναι ενοχλητικο και αντιπαραγωγικο.
Εξαλλου, αν γραφτει κατι αναληθες/κακοβουλο/συκοφαντικο, υπαρχει το αντιστοιχο θρεντ για τις εξηγησεις...
14 Μαρτίου, 2014
Ελα ρε Χοσέ με τα "εκλεπτυσμένα γούστα σου"! Πλάκα έχεις...
Σου την πούλησε βρε κανείς για Μπριζίτ Μπαρντώ και σου έκατσε στο στομάχι; Εντάξει μπορεί να έχει τα χαρακτηριστικά που λες (στο πρόσωπο) αλλά είναι τσαχπίνα, εργατική και δεν κοροιδεύει. Προσωπικά την έχω πάρει αρκετές φορές και η κοπέλα ήταν πάντα άψογη και σταθερή, VFM που λέμε. Από μένα +1 στην κριτική γιατί απλά δεν σου ταίριαξε. Αλλά είσαι εμφανώς ειλικρινής, αλλά και αυστηρός (για μένα). Εμείς πάμε και με τέτοιες κοπέλες, εσύ μην ξαναπάρεις... Φιλιά
14 Μαρτίου, 2014
Αναφέρεις τα παρακάτω:

.

Συγγνώμη φίλε, αλλά αυτά που λες ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ από τις φωτογραφίες της.

Δηλαδή αφενός η κοπέλα δεν κοροϊδεύει (η όποια ελαφρή επεξεργασία υπάρχει στις φωτό της δεν κρύβει την αλήθεια) και αφετέρου...την είδες πώς είναι αλλά την πήρες, επομένως δε σου φταίει αυτή!

Και όπως προκύπτει από τα γραφόμενά σου, στις υπηρεσίες που προσφέρει καλή είναι!

Επομένως το πρόβλημα ήταν δικό σου! Φυσικά θεμιτό είναι να μη σου αρέσει τελικά η συνάντηση με κάποια κοπέλα, μπορεί και να μην υπάρξει χημεία κλπ., αλλά αυτή ούτε σε ξεγέλασε ούτε σου φέρθηκε άσχημα!

Για να εξηγούμαι: δεν έχω ποτέ πάει μαζί της. Σχολίασα αυτά που προκύπτουν από την κριτική σου.
14 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγω ανήκω στους 2-3 περίεργους και απαιτητικούς τύπους. Εσυ ειςαι μια χαρα για τους περισσότερους και αυτο μετράει . Δε νιώθω άνετα με το να κάνω τέτοιο σχόλιο το οποιο θα διαβάσεις, αλλα οφείλω να καταθέτω τη γνώμη μου.Λύπη
14 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνώ σε αυτο, καθώς η γνώμη μου ειναι καθαρα υποκειμενική και αφορά γούστα. Σαν συμπεριφορά δεν μπορω να της καταλογίζω τίποτα το κακο. Αντιθέτως μάλιστα!
14 Μαρτίου, 2014
..σαφεστατος.
15 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φαινεται οτι ταιριαζετε γιατι με μενα λειτουργησε σαν μηχανακι που δεχεται κερματα..
15 Μαρτίου, 2014
Είναι ωραίο να υπάρχει ποικιλία απόψεων φτάνει να μην προσβάλουμε έντονα τους γύρω μας θέλοντας να δημιουργήσουμε εντυπώσεις.

Γράφεις φίλε μια κριτική και προσβάλεις τους πάντες αλλά και την ίδια την κοπέλα με άσχημο τρόπο. Το καταλαβαίνω να μη σου άρεσε, υποκειμενικά γούστα ειναι αυτά αλλά οι εκφράσεις σου "ελλαδίτσα παίρνεις αυτό που σου αξίζει", "ντύσιμο λαϊκής αγοράς", "η πόρνη τραβήχτηκε", "υποκλίνομαι στο ελληνικό γούστο" κλπ, δείχνουν άνθρωπο εμπαθή. Εμπαθή και λίγο αφελή από τη στιγμή που η κοπέλα δεν κρύβεται. Ειναι από τις λίγες που έχει τόσες φωτογραφίες (πρόσωπο, σώμα, στήθος κλπ). Άρα βλέπεις τι παίρνεις (τα περι photoshop τα αφήνω ασχολίαστα γιατί η επαγγελματική φωτογράφιση τα έχει αυτά, αλλα στη συγκεκριμένη είναι σε μικρο βαθμό).

Και δεν θα έγραφα σχόλιο αν δεν έβλεπα ότι σε κριτική σου σε άλλη κοπέλα (Αντριάνα) έχεις βάλει 8 στο πρόσωπο! Εκεί σήκωσα τα χέρια ψηλά. Φαντάσου ότι δεν έχω γράψει κριτική για τη συγκεκριμένη γιατί τη συμπάθησα σαν άνθρωπο και δεν ήθελα να γράψω κάτι αρνητικό (από ευγένεια). Με λίγα λόγια καλές οι αρνητικές κριτικές αλλά και λίγο ευγένεια δεν έβλαψε ποτέ κανένα.. Χαμόγελο
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2