Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 24 10
Call-Girls 65424
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συναντήση πρίν απο μερικές εβδομάδες στο Lacoba. Το κορίτσι γλυκό χαμογελαστό,γύρω στο 1.68 με μικρά τακουνάκια, φορώντας τα γυαλάκια του σαν να ήταν πρωτοετής στην Πάντειο ενα πράγμα μελαχρινή με ίσιο μακρύ μαλλί, όμορφο πρόσωπο και ωραία ανοιχτόχρωμα μάτια. Αναζητήστε τις νέες της φώτο που αντικατοπτρίζουν την εμφάνιση της με πιο ακρίβεια σε σχέση με τις παλιές. Αφού γίνονται οι συστάσεις στα Αγγλικά και έχω κάνει τα ντουζάκια μου, γδύνεται και αφού είναι φρέσκια και μοσχομυριστή, δεν μπορώ να αντιστάθω και αρχίζω το γλύψιμο, το οποίο δείχνει να της αρέσει και κάνει σέξυ κραυγούλες σφίγγωντας τα χείλη και κλείνωντας τα μάτια. Γύρισμα σε 69 για να απολαύσω τα ωραία κάτω χείλη, ενώ κάνω μια απόπειρα να ακουμπήσω με το δαχτυλό μου την ροδελίτσα της, τραβιέται ευγενικά λέγοντας μου "no baby" Λύπη . Συνέχεια με καβάλημα αργό και αισθησιακό, χωρίς εγω να κουνιέμαι τον έπαιρνε όλο μέσα της,ενώ της ζητάω να σκύβει για να γλύφω τα βυζάκια της, τα οποία εμένα δεν με χάλασαν μικρούλια με ωραιές ρογίτσες και οχι τόσο τραγικά όπως έχουν περιγραφεί. Το φιλί της βαθύ με παιχνίδια των γλωσσών μας οσο δεν έπαιρνε λες και είχες την γκομενά σου, ανέβαζε την κάβλα στο φούλ και κάπου εκεί της ζητάω να ανεβάσει ρυθμό στην καβαλαρία αρχίζοντας τα δυνατά βογγητά μας βρήκε το τέλος, ενω άκουσα τα πρώτα της Ελληνικά "ναι ναι μουρό μουυυυ" και γουσταρά.Μασαζάκι που μου πρότεινε η ίδια συζητώντας για την κρίση, την χώρα της την Ρουμανία και διάφορά άλλα.Αρχίζω τα φίλια που είναι απολαυστικά μαζί της και δεύτερος γύρος ιεραποστολικά, όπου άρχισα να ανεβάζω ρυθμούς και εκείνη δεχόταν φτιάχνοντας με να συνεχίσω αφου έδειχνε οτι άντεχε μια χαρά. Μετά στα τέσσερα πότε έντονα πότε πιο σιγά, γιατί είχα αρχίσει να τα παίζω αφού έκανα κοπάνα απο την δουλειάΜεγάλο χαμόγελο και αφου έβλεπα τη τέλεια θέα εβγαλά τον σκούφο και με στράγγιξε στα τέσσερα ενώ εγώ ήμουν στα γόνατα πάνω στο κρεββάτι, οπου τα έφτυσε διακριτικά στο μπάνιο.Αυτά με την εμπειρία μου με την Adrianna μια τίμια πρόταση για ενα κορίτσι που μοιάζει με φοιτήτρια της διπλανής πόρτας που θα σου κάνει όλα τα χατήρια gfe ως επί το πλείστον, εκτός απο κώλο για cif δεν έχω
άποψη...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
NBAZ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
1.580
Πόντοι:
2.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anon., doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού