Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228757
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
υστερα απο συσταση του πετρακη εδω και αρκετο καιρο και ο οποιος μου ειχε δωσει και το τηλ της κοπελλας αποφασισα να παρω και μια skinny που δινει και κωλο..
Συναντηση στο πλαζα παραλια οπου δεν μου σπανε τ'αρχιδια απογευματακι κατα τις 5 με συννενοηση στο φτερο. δυο τηλεφωνα και το κοριτσι στην ωρα του.
Αερινη εμφανιση,κεφατη στημενη πανω στα τακουνια της ενα συμπαθητικο πλασμα πολυ λεπτο με φτιαγμενο βυζι 3αρακι+ θα ελεγα οχι πολυ πεταχτο κωλο αλλα μακρυα και ωραια ποδια με περιποιημενα δαχτυλα ,την τοποθετω στα middle 30's .
μολις την βλεπω λεω που ειναι η υπολοιπη???????Γερο-μύστης
γελασαμε και οπως ητανε μυρωδατη και μπανιαρισμενη ηδη την σηκωσα στα χερια για κρεββατι οπου εκει γδυνοντας την αρχισε μια πολυ καλη υγρη πιπα κατεβαζοντας το ολο που και που.Γλυψιμο στο μουνακι τριψιμο στην μουρη μου υγρασια καμποση.. Σβερκωμα και καθισμα στο καταρτι κουνηματα βαθια και δυνατα αλλα οχι γρηγορα ετσι οπως μου αρεσει και παντα δινω το ρυθμο στην παρτεναιρ...
reverse cow οπου και εδειξε οτι το κατεχει το σπορ καλα. διαθετει πολυ ωραιο μουνι το οποιο ειναι καβλα να το βλεπεις να σου καρφωνεται.ειχα σκοπο για ενα μονο γυρο αλλα ενισχυμενο....φουλ εξτρα.
γυρισμα ανασκελα με το χερι μου κατω απο την πλατη της να την εχω σχεδον στον αερα με τα ποδια της αναγκαστικα κλειδωμενα στην πλατη μου και αυτο με τρελλαινει.
Αρκετη ωρα σπρωξιμο δυνατο και εισοδος απο πισω οπου ο κωλος της ειναι αρκετα φιλοξενος με πολυ καλη αισθηση.
Δουλεμενος ναι αλλα οχι σε καμμια περιπτωση ξεχειλωμενος.
Εκει εκατσα καμποση ωρα αλλαζοντας ρυθμο ποτε αργα ποτε γρηγορα ποτε πιο απαλα ποτε πιο βαθια και δυνατα μεχρι που εχυσα στα κωλομαγουλα της πανω απιστευτη ποσοτητα.
Τσιγαρο ,social υπηρχε χρονος γαρ... καταβολη δωρου και τζους...
καλο γκομενακι με εκανε να αναθεωρησω αποψη για τις αδυνατες. και τα βυζια της πολυ καλοφτιαγμενα...
θα την ξαναπαρω πιθανον..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 16, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
daskaloss
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
35
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2014
ξαναεχασε δηλαδη τα κιλα που ειχε παρει?
27 Φεβρουαρίου, 2014
ξερω 'γω??Χμμμ;Χμμμ; ποσα ειχε παρει?? εμενα αδυνατη μου φανηκε..
27 Φεβρουαρίου, 2014
το καλυτερο vfm φιλε για μενα. 80 ευρω all included δε το βρισκεις.πρεπει να την ξαναπαρω για να αξιολογησω τα βυζια της ΧαμόγελοΧαμόγελο
27 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

περιπου 6-7 απ οτι φαινεται στις φωτογραφιες..
28 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αμε γιατι εγω θα κανω καιρο να ξαναπαω....
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5