Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Να διευκρινίσω αναφέρομαι σε υπηρεσίες DUO,με Έλενα και Σαμάνθα,φουλ πρόγαμα(80+80κορίτσια+10hotel+20λεσβιακό)
Το ξενοδοχείο το γνώριζα,όχι και τίποτα το ιδιαίτερο,παρκάρισα σχετικά εύκολο..
Σκάνε μύτη οι κοπέλες ντυμένες όπως πρέπει,κοντές φούστες,μαύρες ζαρτιέρες,μπότες και τα σχετικά έτοιμες για πόλεμο..
Από εμφάνιση λίγο άνω του μετρίου αναστήματος, σώματα προς το γεματούλικο (όσο πρέπει),ενώ από πρόσωπα συμπαθητικά,γενικότερα βλέπεις δυο πιτσιρίκες οι οποίες δεν έχουν φτασμένη εμφάνιση cg,, περισσότερο θα τις χαρακτήριζα κορίτσια τις διπλανής πόρτας..
Οι μάχη ξεκίνησε με γλωσσόφιλα,πριν προλάβω να μιλήσω,,γλωσσόφιλα μαζί μου,μεταξύ τους,χουφτώματα και πάθος στο ζενίθ..
Δεν κάθομαι στο κρεβάτι ,συνεχίζουμε αυτό το παιχνίδι στο όρθια μέχρι που τις γονατίζω και μου ξεκινάν Πίπα, Σκληρή πίπα,,Λαριγγοτή και παρά πολύ υγρή γιατί πιπίλιζαν εναλάξ,, μου τον έκαναν μελομακάρονο,,όσο η μια πίπονε η άλλη τη χάιδευε και έπαιζε με τα περίσσεια σάλια βάζοντας αυτά στο μουνάκι της άλλης,ενώ το μαλάκιζε.Ζώντας αυτή την έκφυλη κατάσταση ρίχνω την πρώτη πιστολιά,,φέρνοντας κοντά τα προσωπάκια τους,, ενώνοντας τα κεφάλια στα μάγουλα,, ώστε να μοιραστούν τα σκάγια και να μην έχει καμία παράπονο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Τις έκανα χάλια και τους άρεσε,αφού πριν πάν να πλυθούν έριξαν ένα σκληρό παρατεταμένο γλωσσοφιλο μεταξύ τους..
Πάνε στο μπάνιο,,μπαίνω και εγώ μέσα,,συνεχίζουμε εκεί να κάνουμε παιχνίδια,, ενώ παραμένω καυλωμένος..Αισθανόμουν πολύ οικία,,τα κορίτσια με έκαναν να νοιώθω ότι αυτό το γουστάρουν πραγματικά..
Καταλήγουμε σαν κουβάρι στο δεύτερο πεδίο μάχης,στο κρεβάτι,όπου αφήνω λίγο τα κορίτσια να καυλώσουν μεταξύ τους, πλακομούνι,ενώ τον έδινα τσιμπούκι στην Σαμανθα,, τον έπαιζα και τις χάιδευα.. Τις βάζω σε στάση 69 μεταξύ τους (Σαμάνθα από πάνω)και ξεκινάω να σφυροκοπάω την Σαμάνθα,,ενώ το 69 τους συνεχίζοταν κανονικά,,με την Ελενα να μου γλύφει μια τα αρχίδια και μια την κλειτορίδα της Σαμάνθας.. Ακολούθησαν διάφορα τέτοια μπλεξίματα μεταξύ των 3ων μας,, με το δεύτερο τελείωμα να με βρίσκει μέσα στην μουνάρα της Έλενας, η οποία παράλληλα έπερνε γλυφομουνι στην ξαπλωμένη ανάσκελα Σαμανθα..
Μετά τσιγάρο και λίγο κουβεντούλα με τα κορίτσια,,μου είπαν ότι είναι φοιτήτριες από Ρουμανία και πολύ καλές φίλες για αυτό έχουν καλή χημεία μεταξύ τους,,στις παρτούζες.. Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι ο πούτσος μου ήταν συνέχεια σηκωμένος σαν να τον είχα πάει σε loyna park,μπράβο στα κορίτσια!!(Αν μπορούσα στην "σχέση απόδοσης/τιμής" θα έβαζα καλύτερη βαθμολογία)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 21, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
agios69
Μέλος
Εγγραφή:
10 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
123
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NICK TRIVE

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2014
Εμπειρα τσοντας δηλαδη..... Μαλακία
Δεν αφηνεις τις παπατζες ρε φιλε...
23 Φεβρουαρίου, 2014
καλημερα φίλε μου και που βρισκουμε τις δεσποινιδες?


ευχαριστω
23 Φεβρουαρίου, 2014
πώς βρίσκουμε την Έλενα? Φαίνεται ψηλή και έχω αδυναμία στις νταρντάνες
23 Φεβρουαρίου, 2014
http://personals.freelist.gr/ad.php?adId=213085-6&cityId=119&subcatId=69
24 Φεβρουαρίου, 2014
μασ επεισες!?!? μπραβο ολοι θα τρεξουμε στις φοιτητριες ευγε !!!!!!
24 Φεβρουαρίου, 2014
η τιμη ειναι 90 αν θελεις και δευτερη φορα ειναι +20

Να διευκρινίσω αναφέρομαι σε υπηρεσίες DUO,με Έλενα και Σαμάνθα,φουλ πρόγαμα(80+80κορίτσια)

Καταλήγουμε σαν κουβάρι στο δεύτερο πεδίο μάχης


Mεγαλε κατι σου ξεφυγε μεσα στην χαρα τις εξαπατησεις....δοκιμασε ξανα..!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6