Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 24 10
Call-Girls 65424
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση με αντριαννα σε χοτελ της παραλιακης ζητηθηκε ταυτοτητα πεταξα το διπλωμα στην υποδοχη σκυβοντας απο πανω με τα 123 kg τα 2.06 συν παπουτσι και κοτσιδα οποτε 2.15+ με τη παρατηρηση "δεν πιστευω οταν ερθει το ζευγαρι μου να την προσβαλλετε γιατι θα κατεβω και θα σκοτωθουμε και με βλεπεις πως ειμαι ....." οχι οχι βεβαια προς θεου κυριε που ειστε και πελατης μας καλος Γερο-μύστης
Κλεισιμο ραντεβου ενα τηλ και ενα sms απο πριν και η κοπελλα με 5λεπτη καθυστερηση..
Προσχαρη φιλικη με μια γλυκια πονηροφατσα . φιλι στα μαγουλα ματς μουτς 5 λεπτο social και μεσα για μπανιο.
Κοντη αρκετα στα 160 περιπου... δεν μπορω να προσδιορισω ευκολα λογω του δικου μου υψους αλλα κοντο παντως.
Βυζακι 1.5 αρι με ρογα ωραια πεταχτη καλο και πεταχτο κωλαρακι και κριμα που δεν το δινει γιατι ειναι αξιολογοτατο...
Ωραιο γυναικακι και εαν κατειχε λιγο περισσοτερο την πιπα χωρις χερι το οποιο ψιλοβαζει θα ηταν πολυ καλυτερα.
Πιπα για καμποση ωρα οχι κατι πολυ ιδιαιτερο αλλα το σβερκωνω και το καθιζω πανω μου οπου αρχιζει και μου κανει ανεβοκατεβασματα οπως μου αρεσει αργα και βαθια παιρνοντας τον ολο μεσα ετσι που να το καταλαβαινεις....
Καπακι γυρισμα σε reverse για να βλεπω το νινι της να γεμιζει.
Χυσιμο στα κωλομερια και ξανα μπανιο πρωτα αυτη μετα ντουζακι εγω και τσιγαρο. δυο κρασακια παραγωγης μου και φυγαμε παλι με 69 οπου η πιπα βελτιωθηκε αρκετα,γλυψιμο στο μουνακι της ηταν καθαρο καμμια οσμη και τρυφεροτατο μετα απο λιγο επηλθε υγρασια αλλα ισα ισα που με εφτιαξε αυτο.
Περασμα σκουφου και στησιμο στα 4 οπου πραγματικα το κωλαρακι ηταν εξαιρετικο σε θεα,απαλοτατο δερμα την σηκωσα στον αερα απο πισω σκετο πουπουλο και το κοπανισα ενα γερο 10 λεπτο μεχρι να χυσω οπου και της τα αμολησα στο στομα αφου δεν ηθελε στην μουρη οποτε και επηλθε ληξη του ματς.
τα γνωστα μετα.. ντουζ social mini καταβολη δωρου -μαγουλοφιλο αποχαιρετισμος..
ωραιο κοντοπουτανο ρουμανακι εαν προπονηθει λιγο στην πιπι παραπανω και δωσει και κουλουρι θαναι εξαιρετικοτατη επιλογη.
Μαλλον θα την ξαναπαρω γιατι εχει εκεινο το κατιτις που σε κανει να θελεις να το βαλεις κατω και να το ξεμουνιασεις..
Εμεινα αρκετα ευχαριστημενος ελπιζω να εχει βελτιωθει ακομη οταν την ξαναπαρω..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 14, 2007
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
daskaloss
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
35
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2014
πραγματι ειναι ζεστο κοριτσι σε σχεση με την φιλη της jolie που κανει τα ιδια αλλα μηχανικα..
14 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ειδες που το βρηκες μονος σου τι εννοουσα στο τοπικ της?
εγω θα συμπληρωνα οτι ψιλοβεντετιζει κιολας τελευταια.
15 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

προσπαθει να μιμηθει την δασκαλα της Daniella!! η ανοητη..
15 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχεις ενα δικιο υποψιαζομαι αλλα δεν ειμαι τοσο σιγουρος.
παντως την πιπα της ντανιελλας θελει πολυ δουλεια για να την προσεγγισει...
καμμια σχεση με την ντανιελλα την οποια πηρα 20 μερες πριν απο αυτην
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4