Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 43 10
Call-Girls 79669
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η συναντηση εγινε μετα απο αιτημα του φιλου πετρακη προς αξιολογηση του πορνιδιου Εμμμμ
Σαββατο μεσημερι στο MARY PLAZA το οποιο τιμησα διαδοχικα 3 φορες στο 3 ημερο
Ραντεβου κλεισμενο με ενα τηλ 15" και ενα sms για το δωματιο
Η κοπελλα ηρθε στην ωρα της ντυμενη απλα αλλα σεξυ. Ψηλοτακουνα τζην και μπλουζακι.
Καθαρη και περιποιημενη. Φρεσκαδουρα
Ειναι μια νεα κοπελλα στα 25 οπως την υπολογισα. Μετριο υψος(λογω δικου μου υψους δεν μπορω να υπολογισω ποτε καλα παρα μονο απο το 1.85 και πανω εαν ειναι ο αλλος.)
Σωμα καλο λεπτο με 2,5 βυζακι φυσικο ωραιο στητο,κωλαρακι στητο ωραιο για στησιμο στα 4.προσωπακι συμπαθεστατο ανω του μετριου και πολυ περιποιημενα ακρα πανω-κατω. νινι περιποιημενο επισης πολυ.
social λιγακι μπανακι βουρ στον πατσα και εναρξη με εξαιρετικη βαθια και υγρη απο τις καλυτερες που μου εχουν παρει.
Δυνατο της σημειο και το αξιοποιει..καταθεση στο σωμα.
Μπανιο εκατερωθεν και roynd 2 με πιπα ξανα περασμα κρανους με το στομα και πηδημα ιεραποστολικο αρκετη ωρα,αντεχει στα χτυπηματα,γυρισμα σε cowgirl αρχικα και σε reverse cowgirl με δικη μου προτροπη. καλα βαθια υγρα καθισματα πανω μου καλα πολυ καλα το πηγε και γυρισμα στα 4 με πολυ ωραια θεα στο κωλαρακι της κανα 15 λεπτο μετα ξεσκουφωμα και χυσιμο στο στομα
μπανακι mini social καταβολη δωρου και αποχαιρετισμος με πεταχτο φιλι.
εαν αποκτησει περισσοτερη εμπειρια θα ειναι μια πολυ καλη και τιμια προταση.Φρεσκο κοριτσι εχει ακομη δρομο μπροστα της. στα συν ειναι οτι ειναι ευγενικη προθυμη και συνεπης σε υπηρεσιες και ωραριο.
ισως την ξαναπαρω εαν δεν με ξαναστειλει συντομα ο πετρακης για αλλο test driveΈρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 14, 2008
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
daskaloss
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
35
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2014
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο ναι ρε εσυ δεν ηθελες να πας,με το ζορι πηγες,σε πιστεψαμε.

και που 'σαι, σου εχω ετοιμη λιστα να σου στειλω για δοκιμη οταν εχεις καιρο.
22 Φεβρουαρίου, 2014
Έρωτας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2