Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 8 10
Call-Girls 14957
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συναντηση με το πιπινακι πριν αρκετο καιρο (ενδεικτικη ημερομηνια) αφου με ειχαν καβλωσει οι φωτο που ειχε στο site. Η συναντηση εγινε στον χωρο μου με αρκετα ευκολη συνενεωηση με το γραφειο. Μολις ηρθε η ωρα του ραντεβου και χτυπησε η πορτα αντικρισα ενα μωρο οπως στις φωτογραφιες αλλα φαινοταν ακομα πιο καβλα απο κοντα. Ειπα απο μεσα μου πως θα φαμε καλα αν ειναι ετσι και στον αγωνα. Περασε για μπανακι το μωρο και μολις βγηκε με την πετσετουλα της ηρθε και καθησε διπλα μου στο κρεβατι και αρχισαμε την κουβεντουλα περι ανεμων και υδατων. Γενικα ευχαριστη κοπελιτσα αλλα η συνενοηση εγινε σε επιπεδο πολυ βασικων αγγλικων. Αφου με ειδε πως ειχα γινει καγγελο την πλησιασα και αρχισα το φιλια στον λαιμο και στο στηθος της που ειναι φυσικο και δεν χωρταινεις να το περιποιησε! Καπου εκει ειναι που αρχισαν τα αρνητικα ομως δυστυχως... Δοκιμασα να πλησιασω για φιλια στο στομα με γλωσσα αλλα η κοπελα εδιχνε να τα απευφευγει μιας και ηταν πολυ μικρης διαρκειας και ριχα. Αφου δεν γουσταρε πολυ τα φιλια για να τα αποφυγει βουτηξε για πιπα οπου δυστυχως δεν ειχε καμια σχεση με τις προσδοκιες μου... Δαχτυλα στο μουνακι δεν αφησε και γενικα δεν ηθελε πολλα πολλα με την κατω περιοχη της. Δοκιμασα λιγο 69 αλλα και παλι ηθελε να το αποφυγει. Περασμα προφυλακτικου και αφου ειχα ψιλοξενερωσει δεν ειδα κατι το ιδιαιτερο και στην συνεχεια του εργου. Τελειωμα του πρωτου γυρου στα βυζια της και χωρις να το πολυκαταλαβω ειχε εξαφανιστει για το μπανιο να πλυθει. Ο δευτερος γυρος εγινε καπως εξαναγκαστικο εργο αφου δεν ειχα και πολυ ορεξη. Προσπαθησε ειναι η αληθεια να μου φτιαξει την διαθεση αλλα ουτε η πιπα της ηταν κατι το ιδιαιτερο ουτε τα παιχνιδια της με ενθουσιασαν. Αφου αλλαξαμε αρκετες στασεις, μιας και αργουσα να τελειωσω την δευτερη φορα, ηρθε η καταθεση στην καποτα σε doggy style. Δεν μπορω να πω πως ενθουσιαστηκα η τουλαχιστον δεν ηταν αυτο που ειχα αρχικα στο μυαλο μου. Το ρωσιδακι δεν ελεγε πολλα για μενα και δεν νομιζω να την ξανασυναντησω. Ισως ηταν θεμα χημειας η κακης μερας στην τελικη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 01, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mpixtis86
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2014
πραγματι, αλλα περιμενεις και αλλα παιρνεις.. Ολο μη και μη ειναι..
14 Φεβρουαρίου, 2014
μετα την προηγουμενη κριτικη μου,την ξανασυναντησα
αρκετα μετρια και σε μενα.γλωσοφυλλα πολυ εξω εξω τα αποφευγε:thinkingΛύπητην πρωτη φορα μου εφτασε την γλωσσα στο λαρυγγι,την 2ρη πιο normal και την 3η σχεδον τιποτα)
και γενικα ψιλοαδιαφορη,η πιπα της βελτιωμενη δε αλλα ακομα αρκετα μετρια
και δεν βλεπω να ζοριζεται και πολυ να την φτιαξει(που σαι ρε αλεξανδρα τζαμπα τα μαθηματα)Έρωτας
επισης και η διαθεση της το ιδιο καθοδικη
αλλα τουλαχιστον δαχτυλο κ 69 και τις 3 φορες απολαυσα και αρκετες φορες
ειχε παει και ταξιδι στην τουρκια μου λεγε οχι για δουλειαMoney Mouth
τι να πω.βρηκε κανα καινουργιο γκομενο κ τα κοψε?Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2