Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Νάντια την έχω συναντήσει 2 φορές στο Lacoba και βλέπωντας την κριτική που ανέβασε ο συνάδελφος θυμήθηκα ότι χρωστάω κι εγώ μια κριτική στην κυρία!Συνεννόηση πανεύκολη & άμεση!έφθασε στην ώρα της.Απο εμφάνιση είναι όπως τα περιγράφουν οι συνάδελφοι...μια κυρία,γειτόνισσα,κανονική milf!Το θέαμα που αντίκρυσα όταν γδύθηκε ήταν απίστευτο...με τις βυζάρες της(έχω ένα κολληματάκι με τα μεγάλα βυζιά)!!!βυζάρες απίστευτες μια χαρά ζωντανές και σταθερές για την ηλικία τους!!!όπως καταλαβαίνετε εκεί μέσα χάθηκα όλη την ώρα!!!Η Νάντια ξέρει να σε κάνει να περνάς καλά και να σε ευχαριστεί!αγκαλιές,φιλιά,γλυψίματα,πίπα για βραβείο!Τα ίδια και στο σεξ...το γουστάρει και εκείνη και δεν λέει όχι σε τίποτα!Πέρασα 1 ώρα δυνατή με απίστευτο σεξ ,αφού έχει μέσα στο πρόγραμμα και το anal που το γουστάρω!Πολύ καλή και στο social,κουβεντούλα και κους κους στα ημίχρονα!!!Στανταράκι δυνατό για τις εποχές μας...50 ευρώ φούλ πρόγραμμα!Προτείνεται ανεπιφύλακτα για όσους θέλουν να περάσουν 1 ώρα σεξ με όλα τα γούστα με μια κυρία(45άρα+)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 28, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
djnet71
Ανώτερος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
576
Πόντοι:
6.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού