Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228973
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Άντζελα την έχω συναντήσει αρκετές φορές στο παρελθόν!είτε για 1 ώρα(80)ή για 2 ώρες(120)!Η τελευταία συνάντηση πριν λίγο καιρό μου επιφύλασσε μεγάλη έκπληξη!ήταν λίγες μέρες αφού είχε ξαναξεκινήσει την αγωνιστική της δραστηριότητα!κλείσιμο ραντεβού εύκολα και ντριν το κουδούνι του σπιτιού μου!Έμεινα λίγο παγωτό γιατί αντίκρυσα μια Άντζελα με πάραααα πολύ λιγότερα κιλά!!!Βγάζοντας τα ρούχα της συνηδοτοποίησα πως έχει μείνει πετσί και κόκαλο στην κυριολεξία!την είχα συνηθίσει λίγο τσουπωτή με το μικρό βυζάκι της και την κωλάρα που την έδινε αβίαστα!!!Είπα να δοκιμάσω και με αυτο το look και βλέπουμε!στο service η κλασσική Άντζελα με καλή και υγρή πίπα και στο σεξ συμμετοχή σε όλες τις στάσεις με τις γνωστές καβλιάρικες φωνούλες της!το θέαμα όμως με χάλασε πάρα πολύ που να μεν έπαιξα 2 γύρους με όλο το πακέτο της Άντζελας που δύσκολα θα την ξανασυναντήσω αν δεν πάρει κανένα κιλό αν και πρόσφατα πληροφορήθηκα ότι ''έφτιαξε'' στήθος οπότε θα το σκεφτώ λίγο ακόμα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 08, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
djnet71
Ανώτερος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
576
Πόντοι:
6.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, doc_lin

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Φεβρουαρίου, 2014
γιατι μας στελνεις κριτικη ...προ στηθους?
10 Φεβρουαρίου, 2014
είναι μια σειρά απο κριτικές που δεν είχα γράψει και είπα να ανεβάσω όσες θυμάμαι.υπάρχει κανένα πρόβλημα????σε ενοχλεί σε κάτι?
20 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φυσικα και δεν μ ενοχλει κατι. Απλα εχει παρει και κιλα και εχει βαλει ψευτικο μεγαλο στηθος και ειναι σαν να μας κερνας παλια ξυνα σταφυλια..
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3