Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 17 10
Call-Girls 45622
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
την σοκολατενια nadine την ανακαλυψα τυχαια οταν σε ενα forum ενας συναγωνιστης εγραψε για το γραφειο.μια κ ηταν απωθημενο να το κανω με μαυρουλα αποφασισα να κλεισω συναντηση
ετσι κ αφου δανειστηκα ενα ποσο απ τον κολλητο κ μεγιστο προφητη δημητρη β.αποφασισα να κλεισω ραντεβου
η επικοινωνια με το γραφειο αψογη κ αφου με διαβεβεωσαν οτι η κοπελα ειναι αυτη στις φοτο.
την συνφωνημενη ωρα η κοπελα ηταν στο μιραντα(δες αναλογη κριτικη)
ειναι οντως οπως στις φωτο μην πω κ καλυτερη πολυ πιο γλυκια στο προσωπο κ σχετκα ψηλη.
ηταν λιγο μαγκωμενη στην αρχη αλλα αφου ηπιαμε τους χυμους μας κ σπασε ο παγος ειδα μια χαμογελαστη κοπελα(δεν σταματησε καθολη τη διαρκεια της συναντησης να ειναι χαμογελαστη).
μιλαει κ καταλαβαινει πολυ καλα ελληνικα!
αρχισε να γδυνεται αργα κ βλεποντας το σοκολατενιο κορμι της να αποκαλυπτεται τρελενομαι.
2,5 στηθος ωραια μπουτια κ ενα υπεροχο κολο σαν τις γκομενες που παιζουν στα hip hop rnb video clipsΓλώσσα
ξαπλωνουμε κ αρχιζουμε χαλαρα τα χαδια κ απαλα φιλακια ta οποια γινονται παθιασμενα γλωσσοφιλα
η γευση της πεντακαθαρη δεν χορταινα να ρουφαω την γλωσσα τηςΓλώσσα ενω τα χερια μου δεν αφηναν δευτερολεπτο τα βυζια κ τον υπεροχο κολο τηςΧαμόγελο
ξεκινα να φιλα με κατευθηνση προς τα κατω.
μετα απο γλυψιματακι στις ρογες μου(που μ αρεσει πολυΝτροπή)φτανει στον jimakoΚουλ
υπεροχο αργο στοματικο που τα χε ολα(deepthroating-δαγκωματακια-φιλακια-)ενω κ η ευρυτερη περιοχη!ετυχε σπεσιαλ περοιποιησης!σε καποια στιγμη τον ΕΞΑΦΑΝΙΣΕ ολο μες ατο στομα τηςΓλώσσα
σειρα μου να γευτω τους χυμους της κ κυριολεκτικα εγλυψα καθε εκατοστο της σοκολατενιας κορμαρα της.
εδειχνε να το απολαμβανει αφου πιεζε συνεχεια το κεφαλι μου προς το μουνακι της ενω στο τελειωμα μου κανε κεφαλοκλειδομα με τις μπουταρες τηςΓλώσσα
ξανα πιπα στημενη προς τον καθρεπτη να χαζευω ολο το πισω συστημα!
περασμα κρανους κ καβαλαει απανω κ ξεκιναει ενα ρυθμικο κουνημα εγω να χαστουκιζω τα κολομερια(τρυφερα παντα γιατι ειμαι κ ρομαντικουληςΈρωτας!ενω οι γλωσσες μας εχουν γινει πλεξουδα!
εγω απο πανω να αρχιζω ν ανεβαζω ρυθμο κ αυτη να λεει ναι ναι τα βογγητα της να με αναβουν πιο πολυ.νιωθωντας το τελος νΑ ερχεται με δρασκελιες την γυρναω στα 4 κ αρχιζω να σφυροκοπαω πιο δυνατα κ η nadine να βογγαει πιο πολυ(τι ανδρας ειναι θεε μουΚουλ!)
το τελος ηρθε πανω στην κολαρα οπου απλωσα την σαντιγη μου στην σοκολατενια επικαλυψηΜεγάλο χαμόγελο
αφου καναμε μπανακι παω να την πληρωσω κ μου λεει εχουμε ενα τεταρτο ακομα!
κατσαμε αγκαλιτσα στο κρεβατιΈρωτας για λιγο ακομα κ την ρωτησα αν ειναι παντα ετσι χαμογελαστη κ ευδιαθετη με ολους κ μου απαντησε οτι κανει λιγα ραντεβου καθε βδο μαδα για να μπορει να ειναι παντα καλη
αφου εδωσα το δωρακι κατεβηκαμε μαζικ με ενα ακομα παθιασμενο φιλι(ειμαι αγαπουλητσας ο κερατας τι να κανωΈρωτας!αποχαιρετηστηκαμε.

συμπερασμα.μια ακρως πετυχημενη συναντηση με την σοκολατενια nadine
θα μπορουσα να πω οτι ειναι το αντιστοιχο gfe (σε σκουρα εκδοσηΧαμόγελο!!!της νικολ απ την τριγετοαλυσιδα.
μοναδικο -.η σχετικα τσιμπημενη τιμη.(κανει κ αναλ με 40 +)
αλλα εστω κ για μια φορα αξιζει(προσωπικη αποψη)

αυτα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 31, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
jimy.m.
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
20.404
Πόντοι:
34.612
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TASSOS karipidis, Ettore και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Φεβρουαρίου, 2014
ρε φιλε χωρις παρεξηση 150 για μαυρη δεν ειναι πολλα?
μια βολτα να κανεις βρισκεις 500 στα κυβικα της
02 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

500 μαυρουλες βρισκεις στο 10ρικο, αλλα θα σου στοιχισουν πολλα λεφτα οι θεραπειες για τα παρασημα που θ' αρπαξεις......
02 Φεβρουαρίου, 2014
Μας δουλευεις φιλαρακι ψιλο γαζι ,να μην σου πω σταυροβελονια !!!
02 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εγω απλα κατεγραψα την εμπειρια μου
τιποτα λιγοτερο τιποτα περισοτερο
φιλε 911 εισαι σωστος
02 Φεβρουαρίου, 2014
Είσαι ριψοκίνδυνους τύπε !
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5