Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συμφωνω με τη παρακατω κριτικη αλλα να προσθεσω κατι πολυ σημαντικο.
Πρωτον οι φωτο δεν ειναι της κοπελας καμια σχεση.

Βρεθηκα με την Αννα πριν μια βδομαδα το καναμε 2 φορες αλλα μετα απο κανα 2 ωρες διαπιστωσα οτι ο λουτσος μου ηταν ελαφρως πρησμενος στο εξωτερικο μερος μπροστα.
Δεν εδωσα σημασια γιατι ειδικα το 2ο τελειωμα μας πηρε πολυ ωρα και τον κουρασα και ειπα οτι μπορει να τον ταλαιπωρησα.
Το ιδιο βραδυ 6-7 ωρες μετα την επαφη το πρηξιμο ειχε μεγαλωσει σε εκεινο το σημειο και το εξωτερικο μερος που καλυπτει τη βαλανο ειχε γινει τεραστιο.....Λύπη

Εκει αρχισα να τρομαζω...... Δεν ενιωθα ομως πονο απλα πρηξιμο. Εκανα 2-3 φορες μπανιο με κρυο νερο και την επομενη μερα το πρηξιμο ειχε ελαφρως υποχωρησει.
Μετα απο 2 μερες το πρηξιμο ειχε φυγει εντελως.

Μετα απο 4 μερες νιωθω ενα ελαφρυ τσουξιμο στην ουρηθρα και τα οταν την αγγιζω εκει με το δαχτυλο και μετα μυριζω το χερι μου διαπιστωνω την ιδια μυρωδια που εχω δει και πουτανες που τις αποκαλουμε βρωμομουνες....
Μια μυρωδια περιεργη......

Περαν της μυρωδιας και το ελαφρυ τσουξιμο δεν εχω κανενα αλλο συμπτωμα.

Οι επαφες εγιναν με προφυλακτικο αλλα το στοματικο ελευθερο...
Παιζει να κολλησα κατι απο το ελευθερο στοματικο ?
Εχει κανεις αναλογη εμπειρια?

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
40€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιανουαρίου, 2014
Αφου βγαινει μυρωδια απο την ουριθρα (σε συνδιασμό με το τσουξιμο) πρεπει αμεσα να πας σε γιατρο. Δεν υπαρχει χρονος!
Εννοείτε πως κάτι κόλλησες.
25 Ιανουαρίου, 2014
Δεν σε βρίσκω και πολύ gataki. Στην κριτική βρήκες να ρωτήσεις? Άμεσα σε γιατρό.
25 Ιανουαρίου, 2014
πολυ ανησυχιτικα αυτα που διαβασα μη χανεις χρονο γρηγορα σε γιατρο να προλαβεις τυχων καταστασεις
25 Ιανουαρίου, 2014
" Οι επαφες εγιναν με προφυλακτικο αλλα το στοματικο ελευθερο..." κανονικά έπρεπε να δείς τα σχετικά thread ( καί εδώ μέσα έχει αρκετά ! ) πάντως μ' ακάποτο τύπε μου καί ειδικά με κοπέλες " ελεύθερης βοσκής " υπάρχει φόβος για πολλά θέματα όπως μυκητίαση , βλεννόροια , χλαμύδια κ.λ.π. , λοιπόν γρήγορα σε γιατρό για να είσαι σίγουρος καί για τα δύο κεφάλια σου Μεγάλο χαμόγελο !
25 Ιανουαρίου, 2014
μυκητες κολλησες. το εχω παθει πολλες φορες δεν ειναι κατι το ανησυχητικο. πηγαινε σε εναν ουρολογο και θα σου πει τι θα παρεις και σε 1-2 μερες με 1 βδομαδα θα εχει περασει. Γερο-μύστης
29 Ιανουαρίου, 2014
Αδερφέ δεν θέλω να σε στενοχωρήσω αλλά αν είναι έτσι όπως τα λές μάλλον κόλλησες βλεννόροια. Πρέπει να πας σε ουρολόγο και θα σου δώσει αντιβίωση. Μην ανυσηχείς απλά μην το παραμελήσεις και μην κάνεις σεξ χωρίς σκουφάκι με αλλή κοπέλα γιατί θα το τσιμπήσει κι αυτή.
29 Ιανουαρίου, 2014
Τελικά τι άρπαξες;
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 33661
29 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Βλεννοροια παρουσιαζει και αιματοουρια.
Και πολυ πονο στην ουρηση ειδικα αν εχεις φαει αλατι.
Επισης πολυ και παχυρευστο ωχροκιτρινο υγρο ρεει (εξου και ο ορος βλεννοροια).
Γερο-μύστης
29 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μην λες βλακειες χωρις να γνωριζεις,,,δλδ ελεος Μαλακία
30 Ιανουαρίου, 2014
Τύπε γιατί γράφεις λούτσος και όχι πούτσος, δε νομίζω να παρεξηγήσει κανείς εδώ μέσα. Μα λούτσος; Την ίδια απορία έχω και όταν διαβάζω νινάκι και λοιπές σαχλαμαρίτσες.

Περαστικά παρεμπιπτόντως, φαντάζομαι έχεις ήδη πάει σε γιατρό και ακολουθείς την θεραπεία που σου συνέστησε.
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2