Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 38 10
Call-Girls 73565
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ημερομηνία ενδεικτική, κάπου μέσα στις γιορτές έγινε το ραντεβού! Η Jolie ήταν απωθημένο από καιρό αλλά δεν μπορούσαμε να συγχρονιστούμε στις προσπάθειες μου για συνάντηση! επιτέλους συγχρονιστήκαμε και ήρθε στο σπίτι μου. Άνοιγμα πόρτας και εμφάνιση ενός αδύνατου μωρού με κορμί λαμπάδα! ωραίο κυριλέ ντύσιμο με ένα φορεματάκι που αναδείκνυε την κορμάρα της! Όπως παρουσιάζεται στις φωτό, έτσι ακριβώς! μου άρεσε τόσο πολύ που την μάγκωσα αμέσως στην αγκαλιά μου με φιλιά και χάδια που ούτε πρόλαβα να της προσφέρω κάτι!!!κατευθείαν για μπανάκι η μικρή και αναμονή στο κρεββάτι! σκάει μύτη και χάνεται η μπάλα! αδυνατούλα όσο πρέπει, βυζάκι 2αρι!ξεκίνημα με πίπα, αργή και υγρή και αμέσως αλλαγή σε 69...δεν μπορούσα να το άφησω ασάλιωτο!!!προφυλακτικό και βούρ στον αγώνα σε όλες τις στάσεις!πέρα από το κορμί της και τα βυζιά της με έφτιαχνε πολύ και η φάτσα της!!!πολύ καλή σε όλα, χωρίς βιασύνες, πίπα χωρίς χέρια και χωρίς μα και μου, μια χαρά μιλάς μαζί της και στο time out!
Ήταν μια φανταστική ώρα SEX ! καλή χρονιά και καλά ...μήσια!!! Γερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
djnet71
Ανώτερος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
576
Πόντοι:
6.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιανουαρίου, 2014
μαζι σου δεν ηταν τυποποιημενη με μηχανικες προγραματισμενες κινησεις?
10 Ιανουαρίου, 2014
Οχι ρε gasper τι ρωτας κ εσυ.. φυσικα κ οχι... εδω το μωρο πηρε 20 ποντους υψος γ να φτασει να γινει λαμπαδα.. 1, 50 κορμι λαμπαδα.. ουτε ο Ριζος δν ειχε τετοια υπερβολη.. να ανοίξετε κανα τμημα promotion να πεσει κ η ανεργεια λιγο..
10 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε καλα τα λες! απο τον πολυ ενθουσιασμο καποιοι μπερδεψαν την λαμπαδα με το ρεσω..
10 Φεβρουαρίου, 2014
ρε παίδες τι πάθατε???έγραψα λαμπάδα εννοώντας τον σωματότυπο της...αδύνατη χωρίς ίχνος λίπους!δεν είπα ότι ουτε μπασκετμπολίστρια είναι ούτε νάνος σε τσίρκο!!!ούτε τυποποιημένη ήταν ούτε μηχανικές κινήσεις,δεν έχω λόγο να γράψω ανακρίβειες....και ούτε είναι το πρώτο call girl που συναντώ!απλά έτυχε να περάσω καλα και να μην φάω φόλα(που μου έχει τύχει άπειρες φορές)!τώρα αν σε εσάς έχει συμπεριφερθεί διαφορετικά στο service και έχετε άλλη άποψη δεν φταίω εγώ!
όσο για τον elust και τις παπαριές περί promotion και υπερβολές μου αλλού!!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4