Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 46 10
Call-Girls 88589
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ενδεικτική ημερομηνία. Μετά από συναντήσεις με μετρίου ύψους εργάτριες, θέλησα να δοκιμάσω κάτι πιό πολύ στα κυβικά μου. Συνεννόηση εύκολη, όχι, όμως, και άμεση καθώς κοιμόταν το πουλάκι μου. Μικρή καθυστέρηση λόγω υπερβολικής βροχής. Αδιάφορο πρόσωπο, με το στόμα και τα μάτια να ξεχωρίζουν. Ανύπαρκτο στήθος, σε ένα γενικά όμορφο κορμί. Πολύ "δεύτερα" τατουάζ (με το ελεεινό "φιλί" στο λαιμό να δεσπόζει) και διάφορα σημαδάκια δεξιά-αριστερά. Η κοπέλα σε καμία περίπτωση δεν είναι η μηχανή του σέξ που περιγράφουν αρκετοί φίλοι από κάτω (απορώ). Λόγω ύψους και καπνίσματος, δεν έχει την παραμικρή αντοχή και την παραμικρή ικανότητα να κοντρολάρει το κορμί της. Πολύ καλό στοματικό,ενώ και εγώ ευαριστήθηκα ένα φοβερό μουνάκι με τεράστια κλειτοριδάρα!! Η κοπέλα, άν όχι λεσβία, σίγουρα αμφιφυλόφιλη. Φτιαχνόταν μόνο με δακτυλοσκοπήσεις και γλώσσα, ενώ στο σέξ οι αντιδράσεις της ήταν ανύπαρκτες. Πρώτη φορά με call girl που τελειώνει πιό πολλές φορές από εμένα (το επιδιώκει όπως μου δήλωσε), ενώ μιλάει και υπερβολικά άν την αφήσετε. Προσωπικά φτιάχνομαι με το να φτιάχνεται η κοπέλα, αλλά εδώ φτάσαμε σε υπερβολικά επίπεδα (ίσως και φτιαχτά). Με ξενέρωσε και η υπερβολική προμότα στην Βανέσσα στο τέλος της συνάντησης, ειδικά αφού το κλίμα μεταξύ μας φάνηκε αρκετά φιλικό, ενώ έκατσε μάλιστα και επιπλέον. Δύσκολα θα την ξανασυναντούσα, ειδικά από τη στιγμή που όσο περνούν οι ημέρες, το αίσθημα για τη συνάντηση γίνεται όλο και πιό αρνητικό. Ίσως μόνο εάν ήθελα ένα επικό στοματικό...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 02, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
20 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
120
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού