Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 112 10
Call-Girls 280958
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πριν απο λίγο συνατηση με nayomi!Είχα καιρο να παω με call girl (λογω οικονομικών) και κατοπιν ωριμου σκεψεως αποφασισα να παρω μαζί της!Η συνάντηση έγινε σε γνωστο ξενοδοχειο στο κεντρο.το μωρο ειναι πολυ του γουστου μου γυμνασμενη με ωραιους κοιλιακους ομορφουλα και στο sex δυναμίτης!την γαμησα τρεις φορες σε μιαμιση ωριτσα!Ισως το καλυτερο sex που έχω κάνει με call girl που έχω πάρει..!!αν επαιζα φραγκα θα ηταν σίγουρα στανταρακι!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 16, 2013
Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
apolonas1
Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
786
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Νοεμβρίου, 2013
ρε μεγάλε πλάκα μας κάνεις έτσι? ....εσένα πρέπει να σε πάρουμε δηλαδή ως μέτρο τώρα που στο 99% των post σου αναζητάς skinny κοκκαλιάρες Αλβανίδες με τραβελόφατσα που κάνουν πιάτσα στους δρόμους ...Κεφάλι σε τοίχο!

για πόσο μαλάκες μας περνάτε τελικά ...
17 Νοεμβρίου, 2013
Συγνώμη φίλε μου, αλλά αυτό δεν είναι κριτική.

Να φαναστείς, ούτε κόστος συνάντησης δεν μας είπες (για να μην πώ περί υπηρεσίες . . )

Χμμμ;
17 Νοεμβρίου, 2013
Μαυρο
17 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ρε μεγάλε γιατι τρελάθηκες τόσο??πολυ κακια βλέπω!μάλλον κανενας νταβάς κάποιας θα είσαι και σας παίρνει το μωρο την πελατεία!
17 Νοεμβρίου, 2013
εκτιθεσαι..
17 Νοεμβρίου, 2013
Κατι μου λεει οτι εχει βαλει καποιον γνωστο της να γραψει την κριτικη αυτη γιατι εχουν πεσει αναδουλειες και θελει να τραβηξει κοροιδα για να της τα σκασουν.
17 Νοεμβρίου, 2013
Δεν μας είπες πόσα έσταξες ομωςΧμμμ;.150 την ώρα?...Μάλλον.Είναι πάρα πολλά για μια κοντή σαν κι αυτήνα.΄Αστε μας ρε από κει.
17 Νοεμβρίου, 2013
Για να κάνω τον συνήγορο του Διαβόλου, ο apolonas1 έχει δώσει σωστές και αξιόπιστες πληροφορίες σχετικά με πιατσόβιες.

Δεν νομίζω να το έκανε εσκεμμένα.

Θα μας πεί, όταν συνδεθεί.

Μην τον παίρνετε και από τα μούτρα.

Υπάρχουν και χειρότεροι . . .
18 Νοεμβρίου, 2013
Φιλαράκι πολύ περίεργη η κριτική σου........................
30 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΣΩΣΤΟΣ. Προμότιν του κερατά. Αν δεν άκουσες τριφασικό βρισίδι απο το Ελενάκι μήν γράφεις κριτική βάλε διαφήμιση.
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10